Wpis z mikrobloga

@Uwe_Cieplawoda: jak na rękę to bardzo porządny standard życia (można odkładać na auto). Co prawda ja mieszkam na dole w Malmo więc nie wiem jak dokładnie jest z cenami w stolicy, ale ja za pokój płace 2500 koron i teraz szukam jedynki tak do 4500. Znam ludzi co tutaj mają 8000 na rękę i jeszcze odkładają na później :D
  • Odpowiedz
@ZnamUklady: pozwolisz, że jeszcze Cie wykorzystam: wiadomo internet jest ale szwecja to nie UK, jest sporo mniej ludna. Probowalem ukladac koszyk zakupów itp ale rzucilem wszystko w cholere bo zbyt duzo zmiennych. Może tak: pomóż mi porównać standard życia do Polski - moje 20k na rękę bedzie jak 5k PLN w Polsce? Przyznam, że chce normalnie żyć - bez wybitnego odkładania, bez planów powrotu do Polski.
  • Odpowiedz
@Uwe_Cieplawoda: Jeśli miałbym do wyboru 5 kafli na rękę w Polsce to zostałbym w Polsce. Podobny standard życia jak za 20 kafli w Szwecji (no może trochę lepszy). Na plus zostania oczywiście też przemawia, że jesteś że u siebie :) wiadomo rodzina, znajomi. Do tego nie trzeba uczyć się ich #!$%@? języka ;d Ale jak by mi ktoś zaproponował wybór jak ten murzyn w matrixie to wybrałbym czerwono białą tabletkę
  • Odpowiedz