Wpis z mikrobloga

Nie jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy wciąż głosują na gościa, który wiedząc jak Putin działa wciąż chciał robić z nim interesy głęboko godzące w interesy naszego kraju. Mam na myśli chęć sprzedaży Lotosu, umorzenie 1mld długu gazpromowi, blokowanie Baltic Pipe, rozbrajanie wojska etc. ()/

Strach pomyśleć w jakim miejscu bylibyśmy, gdyby on dalej rządził. W moim przekonaniu nie pomoglibyśmy Ukrainie w najmniejszym stopniu, nie ułatwialibyśmy też pomocy Ameryce. Bardzo możliwe że Ukraina już by nie istniała, a my mielibyśmy u progu rosyjskie wojska i rozbrojoną, niedoposażoną armię.

Strach pomyśleć co by się stało gdyby wrócił.( ͠° °)
Nigdy więcej, wszystko zależy od nas. Rozumiem głosowanie przeciw PiS, ale nie rozumiem głosowania na PO/KO którym wciąż steruje Donald Tusk. Nigdy więcej tych ludzi u steru.

#ukraina #bekazlewactwa #bekazprawakow #przemyslenia #polska #putin #tuskolandia #polityka #wojnanaukrainie
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strach pomyśleć co by się stało gdyby wrócił.( ͠° °)


@JemBanaNyga: No Pisowcy to mają majtki pełne, widać choćby po żałosnych wpisach internetowych pisowskich trolli.
  • Odpowiedz
@Aleale2: nie znam zadnego niemca, ale media niemieckie krytykowaly merkel za polityke uzalezniania od rosji. putin ich trzyma jako zakladnika teraz, wie ze ma czas rozprawic sie z ukraina a niemcy beda na niego czekac. mysle ze jak im przemysl zacznie podupadac to i zwykli niemcy ja zweryfikuja. tusk ktory odetnie amerykanow bylby im teraz na reke
  • Odpowiedz
@JemBanaNyga: ja tam tez nie rozumiem ale tu tez nie ma nic do nierozumienia

z pelna swiadomoscia glosuja na tuska ktory zachowa sie tak jak niemcy kaza XD pis tez sie zachowa jesli bedzie musial ale peowcy bez mrugniecia okiem, sprzedadza polakow jak to teraz robia w parlamencie ue i to jeszcze walka z pisem nazywaja XD
ciekawe czy jest jakas ustawa ktora pomogla polsce w sensie naprawde pomogla ktora przeglosowali peowcy
pewnie i nie ma takiej jaka przeglosowali pisowcy ale tam ich niemcy jednak mocno
  • Odpowiedz
z pelna swiadomoscia glosuja na tuska ktory zachowa sie tak jak niemcy kaza


@twardy_kij: To należy traktować jako zaprzaństwo tych ludzi albo chorobę psychiczną. Jeszcze gdyby to bylo CDU z czasów Adenauera albo Kohla. Solidne rządy, stabilny wzrost gospodarczy, klasyczny konserwatyzm. Ale tych Niemiec już dawno nie ma. Obecne Niemcy od mniej więcej 2011/2012 pod rządami Merkel i Scholza to kompletna katastrofa i regres pod każdym względem. Rozpieprzają swój kraj
  • Odpowiedz
@JemBanaNyga: Pamiętam jak rządził i widzę jak rządzi pis. Aktualnie nie ma nikogo lepszego, także głosuje za najlepszą opcją. No i za PiSu nie odblokują KPO od którego zależy budowa basenu i hali sportowej w moim mieście.
  • Odpowiedz