Wpis z mikrobloga

@wyjatkowy_szmaciarz: Nie no stary żartowałem( ͡° ͜ʖ ͡°) Po prostu raczej nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na takie pytanie ze 100% pewnością.
Benzo dobrze, że masz, zimna kąpiel w razie czego też wskazana, ale jakby było źle to dzwoń po pomoc. Mam nadzieję jednak, że nie będzie takiej potrzeby...
  • Odpowiedz
@mindrape lepiej żeby tego nie żarł


@Jakis_Leszek: Domyślam się, choć wiem, że to nie pierwszy jego taki chory miks. Mam nadzieję, że i tym razem się uda...
Ja mu odpisałem dla jaj, bo i tak już zeżarł godzinę wcześniej
  • Odpowiedz
@midalohn: No dexa też maksymalnie testowałem gdzieś połowę z tego. Chore dawki poszczególnych specyfików to jedno, ale tak naprawdę to najgorsze jest to, że wszystko jest połączone w jednym miksie
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: Np wygląda na to, że już ostatnio po podobnym miksie było grubo i chyba właśnie takich efektów oczekuje( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bożeee, zmieszałwm 2100mg pregabaliny, 250mg baklofenu, 300mg DXM, 4mg alprazolamu, 6mg klonazepamu, popiłem litrem 100% soku grejfjutowego, 2 piwa okocim mocne dubeltowe 6% i 30 ściech tabaki. Mózg mi sie chyba usmażył, dostałem drgawek, pot się ciurkiem lał z tywarzy, temperatura wzrosła do 42 stopni
  • Odpowiedz
@mindrape: nie było tutaj SSRI, albo nie napisałxD

Raczej to drugie patrząc na reakcje organizmu. Będzie żył, potężny wysportowany po kuracji testosteronem to nie zabija go leki z apteki.

  • Odpowiedz