Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że po jakimś nieszczęśliwym wypadku czy innym tragicznym wydarzeniu próbujecie wystalkować w Internecie ofiary? Mnie się to zdarza. Trudno mi precyzyjnie określić, z czego wynika ta potrzeba i czy więcej w tym dobrych czy złych motywacji. Z ofiarami wypadku na autostradzie też tak miałem, ale że nie jestem jakimś wytrawnym stalkerem, a do tego nie miałem wystarczająco dużo czasu, to zrezygnowałem. No a teraz wraz z opublikowaniem listu gończego wszystko podane zostało jak na tacy. Ot zwykli ludzie, prowadzili jakieś swoje nieduże biznesy. Na firmowym koncie Patryka na allegro 285 pozytywnych ocen, 9 negatywnych, z czego 6 po wypadku. Ludzie, nieświadomi, co się stało, zarzucają mu oszustwo, bo przesyłki nie nadeszły, i mają mu za złe, że się nie odzywa, kiedy próbują się z nim skontaktować. Nie piszę tego oczywiście z oburzeniem. Jemu to i tak już nie zaszkodzi, a oni piszą tak, bo nie wiedzą, że sprzedawca to jedna z ofiar wypadku na autostradzie. Po prostu memento mori w takich momentach dźwięczy uporczywie, skłaniając do fizolofowania. Wstajesz i nie wiesz nawet, czy to nie twój ostatni dzień. Kierowca Kii zalogował się na Allegro ostatni raz o 9:44 16 września, a za nieco ponad 10 godzin on i jego rodzina spłonęli w samochodzie.

#wypadek #a1 #smierc #przemyslenia #melancholia #feels
podsloncemszatana - Też tak macie, że po jakimś nieszczęśliwym wypadku czy innym trag...

źródło: śmierć

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@pod_sloncem_szatana: mireczku, tak bardzo plusik.
oczywiście że czasem zerkam na profile.
w tym przypadku fotki i jakaś babeczka, tata z synem za łapkę, na tle gór.
spotkali gnoja na drodze, i koniec.
w potwornych okolicznościach. :/
z tym allegro to upiorna sprawa, no ale tu już nic się nie zmienia, i nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
@pod_sloncem_szatana: jak zobaczyłem ten wpis to pierwsze co pomyślałem, że jakiś kolejny czub z wykopu- sam stalking kojarzy się jednoznacznie, ale po przeczytaniu poleciał plusik i jest chwila zadumy niczym po powrocie z pogrzebu kogoś bliskiego czy z 1 listopada ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pod_sloncem_szatana: ja tak miałem raz ale w sumie nie musiałem daleko szukać bo wiedziałem kim jest "ofiara" tyle że nigdy jej nie poznałem osobiście, przez to że mieliśmy wspólnych znajomych na fb to widziałem więcej postów i zdjęć tej dziewczyny (z oznaczeń czy zapisanych jako znajomi znajomych), #!$%@? tak po fakcie to wszystko oglądać
  • Odpowiedz
@pod_sloncem_szatana: Ja nie mam w zwyczaju stalkować - choć zdarzyło się po tym, jak dwóch braci, sąsiadów przez płot, w odstępie kilku lat się powiesiło - ale mimo to trzyma się mnie memento mori do tego stopnia, że zanim wyjdę załatwiać sprawy w mieście, to zgarniam z podłogi skarpetki, żeby nie było wstydu, jakby przyszli, gdybym ja nie przyszła
  • Odpowiedz