Wpis z mikrobloga

Przecież Gonciarz na tej "aferze" wyjdzie jeszcze na plus. Nic tam na niego nie ma gość po prostu żartował z szonów i traktował je jak traktowane być powinny. One robiły sobie z niego bankomat i dilera, a on z nich swoje nałożnice. Dla mnie to jest normalna transakcja dwojga dorosłych ludzi którzy poszli na układ. Każdy kto w takim układzie był i dystansował się od lasek wie, że po jakimś czasie zaczyna im odwalać.

Zajebista historia, że typ który był traktowany jako podnóżek Kasi wyrasta na giga chada który nie dał się omotać ćpunkom tylko sobie korzystał jak normalny chłop xD

Mam nadzieje, że Gonciarz się nie ugnie i nie zacznie przepraszać. Chociaż z tego co widzę internety są za Krzysiem i nawet wykop z nim trzymaa. Ważne, żeby taki pomówieniom ukręcać łeb bo później zacznie się fala prób wybicia się na garbach influ którzy nic złego nie zrobili

Zarówno Kevin Spacey jak i John Deep zostali uniewinnieni, ale co stracili to nikt już im nie odda

#gonciarz #gigachad
KiedysMialemFejm - Przecież Gonciarz na tej "aferze" wyjdzie jeszcze na plus. Nic tam...

źródło: temp_file7145817910775134324

Pobierz
  • 12
@Kiedys_Mialem_Fejm: no w #!$%@? wyjdzie na plus. Na yt go ogląda z 10k ludzi (jak da jakiś clickbait to trochę wiecej) Zobacz sobie komentarze pod jego zdjęciami na IG, wszyscy go jadą - to jego widownia, głównie lewostronni zawiedzeni tym, że ich kochany, oświecony, lewicowy obrońca kobiet jest ćpunem, #!$%@? i kobiety to dla niego to obiekty do ruchania.
Oczywiście nie bronię tych szonów, które nagle stwierdziły że one to były
@Kiedys_Mialem_Fejm: absolutnie nie bronie sprawcow wykorzystywania, przestepstw seksualnych, szczegolnie tych ktorych ofiarami sa osoby nieletnie. Natomiast w takich sprawach zawsze nalezy pamietac, ze kij ma dwa konce, dlatego z osadem trzeba postepowac rozwaznie. Nie brakuje na swiecie potworow i przestepcow i podziwiam faktyczne ofiary, ktore spotkalo traumatyczne wydarzenie, w dodatku utozsamiane z ogromnym wstydem, a mimo tego maja odwage o tym mowic szczegolnie jesli zaangazowana byla w to osoba publiczna, ktora
@good Ze wszystkim co napisałaś sie zgadzam, napisałaś to co ja tylko dużo mądrzej( ͡º ͜ʖ͡º)

Moje przemyślenia biorę z własnych doświadczeń bo sam w niejednej toksycznej relacji byłem i nie chodzi tu tylko o relacje z kobietami bo kolega dla kolegi też potrafi być ujem i nie ma tu reguły. Problemem jest to jak łatwo w dzisiejszych czasach w faceta uderzyć i nikt nawet nie zada
@Kiedys_Mialem_Fejm: ja sama bylam w takich relacjach jako nastolatka/mloda dorosla z uwagi na moja naiwnosc i problemy zwiazane z nieobecnym, psychopatycznym ojcem - za wszelka cene chcialam byc kochana i chciana, przez co ufalam facetom ktorzy mowili mi kocham cie po 2 spotkaniu a oni doskonale wiedzieli jak mna manipulowac zeby dostac to co chca, wykorzystywali mnie, oklamywali, manipulowali. Pewnie ze mam do nich pretensje, bo dzialali swiadomie na moja szkode,