Wpis z mikrobloga

Ja już skończyłem na dziś więc pokazuje czym dzisiaj jeździłem. Rarytas bo to lokomotywa która lata produkcji sięgają lat 60 ubiegłego wieku. A mówię tutaj o ET42 czyli jak na to mówimy “Rusek”. Produkcja w Ługańsku który teraz jest zniszczony przez ( o ironio) rusków. Do końca roku mają być wycofane. Ale jak to żre prądu to klękajcie narody! Ale i tak jeździ się tym lepiej niż ET41.
Także huop zadowolon ze służby ()
#przegrywcojezdzikoleja #przegryw #kolej #pkp
Pobierz Profanumopus - Ja już skończyłem na dziś więc pokazuje czym dzisiaj jeździłem. Raryta...
źródło: IMG_1415
  • 32
@LRF1000W: Z pewnością masz 100% racji, nie mam zielonego pojęcia o lokomotywach. Dla laika to wygląda jak coś fajnego, bo dużo wajch i przełączników można sobie po przełączać, a Ty mając o tym pojęcie wiesz, że jazda tym to najgorsza możliwa robota ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Coś jak ze sprzętem rolniczym, mieszczuch by nawet zapłacił, żeby się Ursusem przejechać, a rolnik tylko by się popukał w głowę
@LRF1000W:

tylko tyle że dziad faktycznie jest mocny i ma dużą siłę pociągową. Do tego jest względnie cicho w kabinie i w zimie ciepło.

I wentylatory oporów ani młyny nie zaciągają powietrza z kabiny.

Jak to ruski sprzęt, prymitywny, prosty i duża moc ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kolej powinna organizować jakieś dni otwarte i dawać ludziom się przejechać lokomotywą, by mogli do tego celu np. dać te