Wpis z mikrobloga

Ja już skończyłem na dziś więc pokazuje czym dzisiaj jeździłem. Rarytas bo to lokomotywa która lata produkcji sięgają lat 60 ubiegłego wieku. A mówię tutaj o ET42 czyli jak na to mówimy “Rusek”. Produkcja w Ługańsku który teraz jest zniszczony przez ( o ironio) rusków. Do końca roku mają być wycofane. Ale jak to żre prądu to klękajcie narody! Ale i tak jeździ się tym lepiej niż ET41.
Także huop zadowolon ze służby ()
#przegrywcojezdzikoleja #przegryw #kolej #pkp
Profanumopus - Ja już skończyłem na dziś więc pokazuje czym dzisiaj jeździłem. Raryta...

źródło: IMG_1415

Pobierz
  • 32
@Profanumopus: A czy to prawda, że żeby zostać maszynistą trzeba mieć bardzo dobry wzrok i nie można nawet nosić okularów? Chyba kiedyś czytałem, że gościu sobie specjalnie laserową korektę wzroku robił, żeby zostać maszynistą
@pamareum: mi na stażu to wystarczająco ale zdrowo powyżej minimalnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) a maszynista to minimum 5500 bez nadgodzin z małą normą do wyrobienia w miesiącu. Też zależy kiedy zatrudniony.

@Napoleon_przegrywarte69 tża zrobić autoryzację specjalnie by dopisali do świadectwa maszynisty. A powód to był prosty. Dla spierdoxa takiego jak ja kolej jest o wiele lepszą alternatywą od januszexu taśmowego.

@Matfju kiedyś tak było ale poluzowali