Wpis z mikrobloga

Witam nocnych Mirków i Mirabelki, słyszeliście może o takim MLM jak Coral Club International?

Matula dziś zaczęła mi opowiadać o jakichś saszetkach z japońskiego koralowca, 90% tego co mówiła brzmiało jak wspaniałe efekty stosowania jakichś magicznych napojów (np. mangostan z innego popularnego mlma). Dodatkowo gadka motywująca, podgadywanie ogólnikami o jakiejś sytuacji i o zmianie o 360° ( ͡° ͜ʖ ͡°) po stosowaniu tych produktów.

Jak dla mnie scam, ale chętnie dowiem się czegoś więcej, może ktoś miał z nimi do czynienia.

#nocna #kiciochpyta #mlm #souvre #coralclub
  • 6
Coral Club International


@dudek600: o #!$%@?, ci to lecą po bandzie widzę.
Większość to zwykłe, bardzo popularne suplementy, w cenie 5 razy wyższej niż w normalnie.
SACAM w #!$%@? i jeszcze trochę.

130zł za 60 tabsów magnezu z potasem.
100 tabletek najzwyklejszego cynku, za 50zł, gdzie normalna cena to 13-15zł
xD

Takiego zdzierstwa i naciągactwa dawno nie widziałem, a widziałem dużo.
mango2018 - >Coral Club International

@dudek600:  o #!$%@?, ci to lecą po bandzie wi...

źródło: Screen Capture 223 - H-500 - 60 kapsułek - Coral Club - oficjalna strona. Produkty dla zdrow_ - pl.coral.club

Pobierz
  • 2
@mango2018: XD właśnie kierowałem i w drodze sobie analizowałem po jej gadce, że to pewnie jakiś najzwyklejszy magnez i potas (w tym picie sporej ilości wody, oraz odrzucenie cukru i glutenu), który na pewno nie zaszkodzi, a jego suplementacja zawsze będzie miała jakiś pozytywny wpływ na organizm.
Oczywiście zadzwoniłem, przekazałem info i ja się nie znam, bo nawet jeśli to zwykłe suplementy to działają bo były tam na spotkaniu osoby ze
@dudek600: Raczej nic się nie zmieniło, a jeśli już to może by to wyszło tylko w jakichś badaniach krwi. IMO o ile masz wyniki w normie, to nie ma sensu tego brać. Jedyny sens brać suple jak masz jakieś złe wyniki. A i tak wystarczy najpewniej kupić magnez i cynk po 3 zł w aptece xd
  • 0
@JEST-SUPER: matulka choruje jak to Janek bo RODO mówił, więc krasomówstwem żaden problem ją naciągnąć na tego typu duperele. Ona jest zdania, że te suplementy z apteki nie działają XD