Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Miraski drogie, najlepiej z #bytom ale nie tylko :3 otóż mam zamiar zakupić mieszkanie w Bytomiu, tak w Bytomiu, co omijać a gdzie szukać? Czy Moniuszki jest w porządku? Na Dworcowej też mi się parę kamienic odnowionych podoba. Proszę o pomoc.
A, i jeszcze niech mi ktoś powie czemu to mieszkanie jest tyle warte
https://www.otodom.pl/pl/oferta/zobacz-filmik-tanio-warto-ID4lO9Q
Razem ze sprzętami i dogodnosciami w nim zrobionym ono powinni kosztować co najmniej 100 tysi więcej, no i okolica też niezła, bo Szombierki..

#nieruchomosci #kiciochpyta #zakupmieszkania #mieszkanie #slask



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: patrzyłeś tak po konkretnych szybach i kopalniach?
Bo ja swego czasu znalazłem mapy z m.in. ryzykiem szkód górniczych i nikt się nie rozdrabniał, tylko dosłownie całe miasta na Śląsku zakreskowane i fajrant.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Moniuszki to centrum, więc jest ok, tylko uroki mieszkania w centrum miasta. Omijaj Rozbark, Szombierki gdzie jest stare budownictwo i to samo w Miechowicach, centrum jest w łatę, Katowicka nie. Arki Bożka ok, Stroszek też. Mickiewicza, Piekarska odpuść jak nie chcesz sobie nerwów psuć.


· Akcje: Odpowiedz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Zakup mieszkania w Bytomiu to może być sprytny ruch... Są tu jeszcze niskie ceny nieruchomości, ale też niskie koszty życia. Bytom jest doskonale skomunikowany. Pociągiem masz kwadrans do Katowic i Gliwic. 21-sze największe miasto w Polsce, co daje pełny dostęp do usług i rozrywek. Miasto od dekady zmienia się zdecydowanie na lepsze. Obecne władze bardziej lub mniej skutecznie, ale pchają do przodu. Wyremontowano i remontuje się bardzo dużo
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ostatnio pojawiło się trochę inwestorów w mieście. Bo widzą szansę, że miasto szybko się zmienia.Firm remontowo/nieruchomosciowych. Kupują czasem całe kamienice, remontują i trzymają. Nieruchomości są tu bardzo tanie, względem potencjału miasta. Z całym szacunkiem do sąsiednich miast, ale kto zna ten region to zawsze powie, że Bytom jest najładniejszym z miast, Zabrze, Tarnowskie Góry, Piekary, Będzin, nawet Gliwice itd. nie mają startu jeżeli chodzi o zabytkowe centrum. Stąd
  • Odpowiedz