Wpis z mikrobloga

Typowa 16 letnia ofiara Child Groomingu, która przeżywa koszmar.
Czysta, niewinna, absolutnie nie nimfetka. Wyzywający wygląd, tatuaże i kolczyki w sutkach to przecież nic takiego u dziecka.

Gargamel to typowy dzban, hipokryta i zborderowany koleś z mentalnością przeintelektualizowanego wiecznego nastolatka, któremu wydaje się, że jest najmądrzejszy. Nie ma co go bronić, bo dostał to na co zasługiwał.
Natomiast absolutnie nie dawajmy przyzwolenia i akceptacji na to co się #!$%@? wokół tej jego ex Juleczki, która teraz pozuje na nastoletnią ofiarę przemocy i wykorzystywania, kreując się na głos młodych dziewczyn.
Pamiętajcie Mirki, baby to cwaniary a współczesna generacja to wręcz wynaturzone twory wygenerowane przez feminizm, netflixa, internet i wszelkie chore ideologie, które na każdym kroku są utwierdzane w tym, że wszystko uchodzi im na sucho.
Jeśli będziemy tylko dla zasady gnoić jedną stronę, bo Gargamel to dzban, a drugą bronić i we wszystko bezkrytycznie wierzyć, to tym samym będziemy dokładać cegiełkę do dalszego budowania tego #!$%@?. Sami sobie będziemy kręcić bat na dupę.

#gargamel
Stopy_Mariusza - Typowa 16 letnia ofiara Child Groomingu, która przeżywa koszmar. 
Cz...

źródło: 007 (@laura__klaus) Zdjęcia i filmy na Instagramie

Pobierz
  • 53
Komuś krzywdę robi tym tańcowaniem że mam prawo napluć na nią, pobić i wyzywać?


@Morf: skąd wyciągnąłeś wnioski że tak wyglądało w sprawie z gargamelem? Wiesz w ogóle na co była relacja z pluciem? Wiesz że to juleczka pierwsza opluła tego kukolda?
Może starzy na chleb nie dawali, a w domu był tylko alko.


@SarahC: przecież ona zarabiała w wieku 16 lat tańcami erotycznymi i do tego w tym wieku miała SWOJE własne mieszkanie. Wnioski nasuwają się same.
@Quzin:

przecież ona zarabiała w wieku 16 lat tańcami erotycznymi

ty weź zdefiniuj tańce erotyczne, bo po twoim pierwszym poście myślałam że po prostu dawała dupy za hajs a teraz mam wrażenie że była niewinna a jej "wina" polegała na performance.