Wpis z mikrobloga

#pokemongo
Czy jest tu ktoś, kto tak jak ja utknął na 43lvl przez wyzwanie, polegające na wygraniu po 30 walk w GL, UL i ML? Jeśli tak, to zapraszam do współpracy, bo zaliczają się do tego również walki ze znajomymi. Można odbębnić to bardzo szybko ustawiając sobie team z poków o niskich cp, podczas gdy przeciwnik wystawia team o normalnej sile, a potem zamiana. Można też walczyć konwencjonalnie, ale GBL to nie mój konik i wolałbym to obejść.
W tej chwili mam już zrobiony komplet walk do GL i 14 walk do ML, ale jak ktoś pomoże mi z resztą, to chętnie pomogę również w tym, co sam już zrobiłem.
  • 5
@okim: zeby walczyc z kims musisz byc obok (musialbys korzystac z fly)

ale mozesz wejsc w lige, przegrac wszystkie mecze przez 4-5dni i wtedy jak grasz trafiaja Ci sie ogorki ktore nie ogarniaja ligi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pojedynczy: Serio? Przedwczoraj walczyłem w ten sposób ze trzy walki i ani ja, ani przeciwnik nie spoofowaliśmy.
Co do ligi to właśnie nie chce mi się kombinować z tankowaniem. Oprócz tego dopiero co zniknęła ML, a przez dwa tygodnie będzie GL, która mnie nie na ten moment nie interesuje. Chętnie bym już zaczął robić challenge na 45lvl, a nie mogę przez te walki.
Btw. skąd pomysł, że sam nie jestem jednym
@Pojedynczy: o proszę, ciekawe. Wiem, że osoba z którą walczyłem mieszka w tym samym mieście, więc pytanie co oznacza close proximity w tym przypadku.
@Pojedynczy: W praktyce okazało się, że już od pierwszego serduszka (Good Friend) można prowadzić walki na odległość przekraczającą 100 km ( ͡° ͜ʖ ͡°)