Wpis z mikrobloga

Uwaga, według najnowszych informacji instytutu danych z dupy, nie wolno brać się za młodsze laski. Jeśli 17 latka chce się z Tobą ruchać, a sam masz 27 lat, powinieneś odmówić, bo tak nie wolno. Bierzcie się za kobiety w swoim wieku, bo one po karuzeli kutangów nie mają się z kim wiązać i jak zaczniecie latać za młodymi, to one będą samotne. Powinna przejść w końcu ustawa, która to ureguluje.

#redpill #logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki #gargamel
  • 39
@Stallion45: no dokładnie. Chodzi przede wszystkim o to, że jeśli 30 latek spotyka się z 17 latką (przykład) - to jeśli obie strony dobrowolnie godzą się na taką relację, to kij komukolwiek do tego. Spotyka się bo MOŻE. To najbardziej chyba tych ludzi boli, że jest wolny wybór. Jak byłem w technikum, to mi się też podobało wiele dziewczyn w moim wieku, które wolały starszych, bo już mieli pracę, samochód itd.
obie strony dobrowolnie godzą się na taką relację


@Reiden: Niby tak ale...zdefiniuj "dobrowolnie"?
Jesteś pewny, że KAŻDA 17sto latka w takim wieku wie co robi? Jest w pełni świadoma jak działają ludzie, faceci i w końcu- związki by podjąć taką decyzję? Jesteś pewien, że starszy, mądrzejszy, sprytniejszy i bardziej rozeznany mężczyzna nie będzie zwyczajnie mącił jej w głowie i manipulował nią- nawet nieświadomie?
To nie jest takie czarno-białe.
orosły chłop co bierze się za dzieći, to ten sam poziom #!$%@?, co ryczące 30 szukające chad


Więc...


@Ulfric_Stormcloak: Po pierwsze nie za dzieci, tylko nastolatki. Po drugie - to nie to samo. Jeśli dany facet ma powodzenie wśród nastolatek i na niego lecą, to jak to się ma do kobiet po swoim prime, które chcą Chadów, ale te Chady ich nie chcą?
Jesteś pewny, że KAŻDA 17sto latka w takim wieku wie co robi? Jest w pełni świadoma jak działają ludzie, faceci i w końcu- związki by podjąć taką decyzję? Jesteś pewien, że starszy, mądrzejszy, sprytniejszy i bardziej rozeznany mężczyzna nie będzie zwyczajnie mącił jej w głowie i manipulował nią- nawet nieświadomie?


@To_ja_moze_pozamiatam: tak można mówić o większości związków nawet dorosłych ludzi. To faceci są częściej manipulowani a zaślepieni cipą.
no dokładnie. Chodzi przede wszystkim o to, że jeśli 30 latek spotyka się z 17 latką (przykład) - to jeśli obie strony dobrowolnie godzą się na taką relację, to kij komukolwiek do tego. Spotyka się bo MOŻE. To najbardziej chyba tych ludzi boli, że jest wolny wybór. Jak byłem w technikum, to mi się też podobało wiele dziewczyn w moim wieku, które wolały starszych, bo już mieli pracę, samochód itd. a ja
@Reiden: Mimo, ze daleko mi od blackpillowych teori. To uwazam, ze takie zwiazki sa ok jezeli obie strony sie godza, szanuja i nie ma manipulacji.
W wieku 17-20 mnostwo moich rowiesniczek uganialo sie za starszymi. Byl to ich wybor.

Bledne jest zalozenie, ze tylko starszy facet w takim zwiazku jest osoba, ktora moze manipulowac.
Bledne jest zalozenie ze wszystkie mlode dziewczyny sa glupie i naiwne. Jezeli ktos jest glupi i naiwny
Uwaga, według najnowszych informacji instytutu danych z dupy, nie wolno brać się za młodsze laski. Jeśli 17 latka chce się z Tobą ruchać, a sam masz 27 lat, powinieneś odmówić, bo tak nie wolno. Bierzcie się za kobiety w swoim wieku, bo one po karuzeli kutangów nie mają się z kim wiązać i jak zaczniecie latać za młodymi, to one będą samotne. Powinna przejść w końcu ustawa, która to ureguluje.


@Reiden: