Wpis z mikrobloga

Uwaga, według najnowszych informacji instytutu danych z dupy, nie wolno brać się za młodsze laski. Jeśli 17 latka chce się z Tobą ruchać, a sam masz 27 lat, powinieneś odmówić, bo tak nie wolno. Bierzcie się za kobiety w swoim wieku, bo one po karuzeli kutangów nie mają się z kim wiązać i jak zaczniecie latać za młodymi, to one będą samotne. Powinna przejść w końcu ustawa, która to ureguluje.

#redpill #logikarozowychpaskow #zwiazki #heheszki #gargamel
  • 39
  • Odpowiedz
@Reiden: Daleki jestem od zachwytów przegrywów nad teoriami kobiecych ścian, ale niektórych postów idiotów napisanych pod wpływem afery z tym długowłosym lamusem nie da się czytać. Lamusy i grube baby mają problem ze związkami 30latków z nastolatkami xd. Wyjmijcie głowy z dupy, świat tak działa od tysięcy lat
  • Odpowiedz
  • 107
@Stallion45: no dokładnie. Chodzi przede wszystkim o to, że jeśli 30 latek spotyka się z 17 latką (przykład) - to jeśli obie strony dobrowolnie godzą się na taką relację, to kij komukolwiek do tego. Spotyka się bo MOŻE. To najbardziej chyba tych ludzi boli, że jest wolny wybór. Jak byłem w technikum, to mi się też podobało wiele dziewczyn w moim wieku, które wolały starszych, bo już mieli pracę, samochód itd.
  • Odpowiedz
  • 8
@lexico: ja nigdy nie rozpatruje dziewczyn w moim wieku jako materiał na relację długoterminową. Po prostu takie preferencje. Nie mam nic do nich, ale jak słyszę, że dziewczyna ma 27 lat, no to FWB lub nic. Wolę młodsze. Najbardziej mi się podobają laski tak do 23 roku życia.
Reiden - @lexico: ja nigdy nie rozpatruje dziewczyn w moim wieku jako materiał na rel...

źródło: jtmyrtyqmcl21

Pobierz
  • Odpowiedz
obie strony dobrowolnie godzą się na taką relację


@Reiden: Niby tak ale...zdefiniuj "dobrowolnie"?
Jesteś pewny, że KAŻDA 17sto latka w takim wieku wie co robi? Jest w pełni świadoma jak działają ludzie, faceci i w końcu- związki by podjąć taką decyzję? Jesteś pewien, że starszy, mądrzejszy, sprytniejszy i bardziej rozeznany mężczyzna nie będzie zwyczajnie mącił jej w głowie i manipulował nią- nawet nieświadomie?
To nie jest takie czarno-białe.
  • Odpowiedz
  • 1
orosły chłop co bierze się za dzieći, to ten sam poziom #!$%@?, co ryczące 30 szukające chad


Więc...


@Ulfric_Stormcloak: Po pierwsze nie za dzieci, tylko nastolatki. Po drugie - to nie to samo. Jeśli dany facet ma powodzenie wśród nastolatek i na niego lecą, to jak to się ma do kobiet po swoim prime, które chcą Chadów, ale te Chady ich nie chcą?
  • Odpowiedz
Jesteś pewny, że KAŻDA 17sto latka w takim wieku wie co robi? Jest w pełni świadoma jak działają ludzie, faceci i w końcu- związki by podjąć taką decyzję? Jesteś pewien, że starszy, mądrzejszy, sprytniejszy i bardziej rozeznany mężczyzna nie będzie zwyczajnie mącił jej w głowie i manipulował nią- nawet nieświadomie?


@To_ja_moze_pozamiatam: tak można mówić o większości związków nawet dorosłych ludzi. To faceci są częściej manipulowani a zaślepieni cipą.
  • Odpowiedz
no dokładnie. Chodzi przede wszystkim o to, że jeśli 30 latek spotyka się z 17 latką (przykład) - to jeśli obie strony dobrowolnie godzą się na taką relację, to kij komukolwiek do tego. Spotyka się bo MOŻE. To najbardziej chyba tych ludzi boli, że jest wolny wybór. Jak byłem w technikum, to mi się też podobało wiele dziewczyn w moim wieku, które wolały starszych, bo już mieli pracę, samochód itd. a ja
  • Odpowiedz
@Reiden: Mimo, ze daleko mi od blackpillowych teori. To uwazam, ze takie zwiazki sa ok jezeli obie strony sie godza, szanuja i nie ma manipulacji.
W wieku 17-20 mnostwo moich rowiesniczek uganialo sie za starszymi. Byl to ich wybor.

Bledne jest zalozenie, ze tylko starszy facet w takim zwiazku jest osoba, ktora moze manipulowac.
Bledne jest zalozenie ze wszystkie mlode dziewczyny sa glupie i naiwne. Jezeli ktos jest glupi i naiwny
  • Odpowiedz
Uwaga, według najnowszych informacji instytutu danych z dupy, nie wolno brać się za młodsze laski. Jeśli 17 latka chce się z Tobą ruchać, a sam masz 27 lat, powinieneś odmówić, bo tak nie wolno. Bierzcie się za kobiety w swoim wieku, bo one po karuzeli kutangów nie mają się z kim wiązać i jak zaczniecie latać za młodymi, to one będą samotne. Powinna przejść w końcu ustawa, która to ureguluje.


@Reiden:
  • Odpowiedz