Wpis z mikrobloga

polaczki to jest parodia kraju, prawo mówi jasno że 15 lat oznacza wiek w którym nie popełnia się przestępstwa. Tymczasem w polaczkowym łbie się to nie mieści, ja się nie dziwię że w tym kraju do rządu dostają się najróżniejsze miernoty i oszuści skoro ludzie mając czarno na białym dosłownie nie rozumieją że wszystko jest ok

chorzy psychicznie ludzie

#famemma #polskiyoutube #stuu
  • 16
@Paprycek
@Fabriczo
Tak, ale przy tych wszystkich tiktokach o gargamelu każdy musi KONIECZNIE zaznaczyć że 25-latek był w związku z 16-latką, mimo, że to nie ma kompletnie żadnego znaczenia bo miała więcej niż 15. Tak samo Lakarnum przeprasza sam z siebie za to, że legalnie pisał z legalną 16-latką, i tez wielkie poruszenie, że jak to tak XD
@angel-frome: dokładnie, 16 latka zna już swoją orientacje seksualną i uprawia seks, ale wystarczy, że ten seks będzie z osobą 18-letnią a nie 17(99)-letnią i ona już nie wie co robi i jest zgroomowana i w ogóle to niemoralne
oszuści skoro ludzie mając czarno na białym dosłownie nie rozumieją że wszystko jest ok


@Papierznik: prawnie to możesz ruchać kuzynkę, bo prawo nie zawsze jest zgodne z postrzeganiem danego czynu przez społeczeństwo. Tak jak inaczej będzie postrzegany związek 16 latki z 18 latkiem niż 16 latki z 55 latkiem, nawet jeśli prawnie jest wszystko ok.
@pevka: Kobiety już w wieku 13 lat miesiączkują i mają chcice na sex. Wręcz logiczne jest, że powinna go uprawiać ze starszym od siebie chłopakiem bo oni dojrzewają o kilka lat później.
@opijanie chyba chciałby podnieść wiek zgody i nakazać masturbacje do 18 roku życia bo wg niego prawo jest przestarzałe xD
@nilmerg: to wiele mówi o naszym społeczeństwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Według mnie ostatnie afery to dobry moment na jakąś ogólnokrajową debatę o tym, jak dla mnie wiek zgody może zostać zrównany z pełnoletnością, przez co ludzie nie będą musili robić #!$%@? z logiki i nazywać niemoralnym coś co jest legalne i będzie spokój
@pevka: No podnieść wiek zgody do 30 roku i jeszcze wprowadzić burki. O czym ty w ogóle piszesz. Prawo jest bardzo naturalne w tej kwesti bo zwyczajnie w wieku 15-16 lat już jest ochota na sex.
Podniesienie takiego limitu spowodowałoby, że masowo by było ono łamane.
@angel-frome: no na pewno wiele związków musiałoby sie w tym momencie zakonczyć, a nawet skończyć się z momentem ukończenia 18 lat przez drugą osobę, gdy np masz związek 15 latki z 17 latkiem xD ale mi bardziej chodzi o to, żeby społeczeństwo, głównie tiktokerki i twitterki, doedukowaly się w tym zakresie i że jest to legalne i normalne, a nie umoralniały #!$%@? wie kogo za #!$%@? wie co