Wpis z mikrobloga

#wyzwanieplastyczne bylo niszową zabawą dla wybranych. Bylo miejscem do rozwijania swoich hobby jakimi są prace plastyczne wszelkiego rodzaju.
Nikt nie krytykował, wszyscy fajnie we wspólnym gronie się bawili szlifując dzięki zabawie swoje umiejętności.

Wczorajsza wrzutka na główną (ktos tu sie niepotrzebnie wychylil bo nie prosilem) spowodowała, ze wpis obrósł w typowo wykopowe gowno opinie nieszczęśliwych wykopków rzygającym typowym polskim narzekaniem na poziom prac.

Rzygac sie chce, jestescie ludzie ochydni. Wasze bole dup przesiąkniete przegrystwem i politycznym hejtem przerosly wszelkie moje wyobrazenia. Swoją frustracje wyladowaliscie na nikomu nieszkodzacych uzytkownikach waszego serwisu.

Haslem wykopu bylo kiedys, ze tworzą go użytkownicy, ale jak widac robią dokladnie odwrotnie. Depczą content i do tego niszowy

Dwie osoby juz zadeklarowaly opuszczenie zabawy.

Zabiliscie wiec fajne miejsce spotkań fajnych ludzi w tym chorym obecnie pelnym nienawiści internecie.

Zawieszam tag.

Walcie się na ryj wylopki.

#oswiadczenie #przemyslenia i tag, ktory powinien dac tym idiotom do myslenia #glupiewykopowezabawy
  • 32
@Theo_Y: @Yawimaya: a ja na przykład nie xD a przynajmniej nie w tym okresie mojego życia. Ale to dobrze, ze umiem to przed sobą przyznać, wycofać sie i zadbać o swoją psychikę. Swoje potrzeby też trzeba rozumieć i uszanować ()

Tym niemniej bardzo chcę kibicować tym, którzy chcą brać udział w wyzwaniu, chcę patrzeć na pracę, chcę się zachwycać i się cieszyć i
@erebeuzet: Ale szkoda. Dopiero teraz zobaczyłam że jest taka zabawa. Widziałam tamte niektóre komentarze i serio były obrzydliwe. Pozostaje mieć nadzieję, że osoby zranione podniosą się i wrócą do zabawy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
a ja na przykład nie xD a przynajmniej nie w tym okresie mojego życia


@przegralamzycie: trzeba dużo szajsu przesłać i dużo sie naośmieszać aby wyrobić sobie podejście - wywalone, ale nie zawsze jest łatwo, tym trudniej im większy wysiłek się włoży
@przegralamzycie: Mam nadzieję, że za jakiś czas wyjdziesz z nory z nowymi rysunkami, na nie się naprawdę przyjemnie patrzy mimo niedoróbek warsztatowych. Ale łatwiej naprawić sobie warsztat niż wydobyć nie wiadomo skąd robiącą wrażenie kreatywność - a tę ewidentnie masz. Glosowałam na Twoją pracę w tym wyzwaniu, urzekły mnie te wszystkie światła. Błędy, jakie mi się rzuciły w oczy to chyba proporcje postaci trochę nie teges i kierownica za bardzo po
Rzygac sie chce, jestescie ludzie ochydni.


@erebeuzet: Trochę nie rozumiem twojego podejścia. Sama wczoraj pierwszy raz dowiedziałam się o akcji, w komentarzach widziałam, że sporo osób deklarowało chęć wzięcia w niej udziału. A ty marudzisz, bo kilka osób napisało jakieś nieprzychylne komentarze. Usuń te komentarze i po kłopocie, po co te dramy?
  • 1
@biaukowe: chcesz sie powyzywać od zjebów i debili? Wejdź na wykop pe el. Polecam wykopalisko, tam taki poziom dyskusji jest szczególnie stosowny( ͡° ͜ʖ ͡°)