Wpis z mikrobloga

A ja mam takie pytanie

Gdzie byli rodzice tej gówniary, kiedy jako piętnasto/szesnastolatka szlajała się po Warszawie w środku nocy ubrana jak tutka, łaziła do klubów i na chatę starszych typów? Przecież te wszystkie wiadomości ze screenów są pisane grubo w nocy i nad ranem, a po jej insta widać, że już w 2018/2019 czyli w wieku 14-15 lat była cała w tatuażach i pokazywała doopsko w jakichś klubach jak skończony szon.

#gargamel
  • 29
@jolkajolka94: gdyby ją opluł o 16 po odebraniu ze szkoły to co by to zmieniło? Widać, że koleś ma masę kompleksów i chciał ją trzymać na krótkiej smyczy tak jak wcześniej te Diane. Jak nie ta, to inna by tak potraktował. Tu jest potrzebna jakaś terapia i pisze teraz powaznie, bo koles nie radzi sobie z emocjami, a teraz po tej aferze to cholera wie co zrobi.
@jolkajolka94 widzisz czyli coś musi być na rzeczy skoro Cię zablokowała. Naprawdę fajnie by było gdyby Gargamel odniósł się do tej całej sytuacji, ponieważ wydaje mi się że kij ma dwa końce. I też myślę że te nagrania które nagrywała Laura były prowokowane, znała go już jakiś czas. Wiedziała jak się zachowuje po alkoholu i wiedziała jak się zachować żeby go sprowokować. I też pokazała wiadomości które z niej robią ofiarę. Widziałem
@Szybkie_Konopie: gdyby miał się czym bronić to by to pewnie zrobił, ale raz, że to już kolejna podobna afera z nim, a dwa, Laura mówiła, że ma na niego więcej kwitów, więc woli przeczekać pare lat, nie po takich aferach ludzie wracali do internetowego zycia. O dramie z Majewskim i Deynn juz nikt nie pamieta, wyjechali na kilka miesiecy do cieplych krajow i wrocili jakby sie nic nie stalo.
@Riolet kto wie może wyskoczy za kilka dni z jakimś filmikiem ale czy moje gadanie czy Twoje to wszystko to jest gdybanie. Ja po prostu chciałbym mieć jaśniejszy pogląd sytuacji opinie dwóch stron. Myślę że nic nie jest czarno-białe. I to że on teraz podkulił ogon może wynikać z tego że ta sytuacja go przytłoczyła i nie ma sił by sie wypowiedzieć. Tylko tu jest wiele rzeczy o których nie wiemy nie
@jolkajolka94 tam gdzie większość rodziców, w robocie albo w domu i albo wiedziali albo nie wiedzieli o niczym. Od 15 w górę duża część kobiet jak nie większość tak spędza wolny czas.