Wpis z mikrobloga

Hej mirabelki i mireczki :)
Dzięki za pomoc w wykopaniu tego wpisu:

https://wykop.pl/link/7223679/historia-nieudanej-reklamacji-w-sklepie-hansloren-prosba-o-wykopefekt

Tl;dr:

Sklep Hansloren kupował/ kupuje produkty od dystrybutora z Niemiec (nie z polskiej dystrybucji) i sprzedaje je w Polsce. Efektem tego jest problem z egzekwowaniem gwarancji.
Dodatkowo na stronie internetowej Hansloren zamieszcza nieprawdziwe informacje o gwarancji wynoszącej 10 lat na produkty marki Schock (usunął te informacje po naszych mailach).

Dzisiaj zacząłem baczniej przyglądać się opiniom tego sklepu na Google i patrzcie co odkryłem -> screen

Tutaj info ze strony hansloren.pl:

Właścicielem Sklepu Internetowego hansloren.pl jest firma Hansloren; Marcin Gosk (zwana dalej Sprzedającym) z siedzibą w Łodzi przy ul. Polskich Kolei Państwowych 6, 92-402 Łódź , NIP: 771-233-80-64, Regon: 100079889, Nr. wpisu do ewidencji: 6412/1039/ 1/5/2008 prowadzona przez Burmistrza Gminy Wolbórz.

Także jak widać cała rodzina wypisuje komentarze, a najlepszy jest komentarz Pani Kasi, która z nami korespondowała i odpisywała w ramach reklamacji, która jest opisana w wyżej wymienionym wpisie ( ͡º ͜ʖ͡º)

@projektant_doktorant odnośnie tego co pisałeś o komentarzach :D

@Onbezwasa wołam Cię, bo cały czas bronisz sklepu, zobacz jakie stosują praktyki :)

#wykopefekt
#sklepyinternetowe
#remontujzwykopem
#dom
#remont
#mieszkanie
#oszukujo
miltonsec - Hej mirabelki i mireczki :)
Dzięki za pomoc w wykopaniu tego wpisu:

http...

źródło: hansloren_opinie

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
nie tyle bronie, co przedstawiam druga strone medalu, swiat nie jest czarno biały
Miiras, tak po ludzku, dziwie sie, ze ci sie chce, polowe energii i czasu, ktore poswiecasz na obrabianie im tyłka (zasadne lub nie), przeznacz na zarabianie to szybciej odkupisz sobie ten cholerny zlew, trzymaj sie
  • Odpowiedz
  • 0
@Onbezwasa stać mnie na nowy zlew, ale po prostu irytuje mnie to, ze sklepy sobie bezkarnie wprowadzają w błąd klientów, oszukują, kombinują i jeśli każdy machnie ręką i pomyśli dobra, olać sprawę to nigdy się nic nie zmieni
  • Odpowiedz
najlepszy jest komentarz Pani Kasi, która z nami korespondowała i odpisywała w ramach reklamacji, która jest opisana w wyżej wymienionym wpisie


@miltonsec: Tak była zadowolona ze zlewu i doradztwa, że sama zapragnęła być częścią młodego i dynamicznego zespołu ;)

Poniżej szczera i uważam adekwatna opinia o tym sklepie na ceneo. Domyślnie jak wpiszesz opinie ceneo o tym sklepie, to z google wyskakują na początku same pozytywne, jednak jak wejdziesz w
projektant_doktorant - >najlepszy jest komentarz Pani Kasi, która z nami korespondowa...

źródło: hansloren

Pobierz
  • Odpowiedz