Wpis z mikrobloga

Ostatni raz słyszałem o #gargamel 4 lata temu, ale wskoczył do gorących i przeczytałem kilka komentarzy. W gorących jest też inna #afera związana z wypadkiem #kia i #bmw. To niesamowite, że tak jak w przypadku wypadku, większość wykopu stoi murem za poszkodowanymi i wyśmiewa ludzi broniących "mordercy z BMW", tak w przypadku Gargamela większość komentarzy to typowy victim-blaming i oskarżenia o chęć zdobycia sławy, bo poszkodowana jest młodą kobietą.

Wspaniałe podwójne standardy.
  • 19
  • Odpowiedz
victim-blaming i oskarżenia o chęć zdobycia sławy, bo poszkodowana jest młodą kobietą.


@EconomicDisruption: Ale gdzie tu jest niby ofiara? xD Locha pokazała jak w histerii pisała do znajomej zamiast pokazać twarde dowody xD Ewentualnie wrzuciła głosówki że pare razy podniósł na nią głos xD #!$%@? sugerowanie że takie rzeczy się nie dzieją w prawie każdym związku jak to z głosówek.
  • Odpowiedz
@ShowBiz: Tylko że tam nie ma żadnych dowodów na przestępstwo, za to są dowody na to że naczelny lewicowy aktywista internetowy okazał się być tym znienawidzonym patriarchalnym tyranem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@EconomicDisruption: Bo tu nie chodzi o to aby pomóc ofierze, chodzi o to aby zniszczyć znaną jednostkę i poczuć się lepiej od niej. Tu chodzi o emocje i rzucanie kamieniami w winnego. Każda drama internetowa wygląda podobnie, ludzie wyzwalają z siebie prymitywne instynkty. Nie dzisiaj się to zaczęło i nie dzisiaj skończy
  • Odpowiedz
@KochanekAdmina: ale to bez znaczenia. To jest zachowanie patologiczne, ona jedyne co to pokazała, że ten człowiek zachowuje się jak patus a nie osoba, na którą się kreował, tj. stateczny, lewicowy filozof-mądrala. Natomiast jego obrońcy wymyślają jakieś fikoły, że to normalne w związkach i o co afera. No właśnie o to, że to nie jest normalne zachowanie i takie osoby nie powinny być promowane, powinny zniknąć z przestrzeni publicznej.
  • Odpowiedz
na którą się kreował, tj. stateczny, lewicowy filozof-mądrala.


@EconomicDisruption: przecież oczywistą rzeczą jest że lewacki chłopek z niskim teściem będzie miał problemy z agresją bo na tym polega biologia xD

Niech rzuci kamień pierwszy kto nigdy #!$%@? nie podniósł głosu na swoją dziewczynę xD (pomijam totalnych cuckoldów na których to lochy się drą).

Pocięte wszystko bez kontekstu, mogła sama nakręcać pod nagranie, niech umieści pełne głosówki

Ze #!$%@? sprawa Johnego Deepa
  • Odpowiedz
Locha pokazała jak w histerii pisała do znajomej zamiast pokazać twarde dowody xD


@KochanekAdmina: są screeny, głosówki udowadniające że to chory #!$%@?, do tego przyznał się, ale przyjdzie #!$%@? wykopek i będzie żądał TWARDYCH - uwaga powtarzam - TWARDYCH DOWODÓW.

Gdybyś miał swoje #!$%@? twarde dowody (nie wiem co by to miało być w sumie w tym przypadku, skoro dosłownie masz na nagraniu chociażby jak na nią pluje) to byś i
  • Odpowiedz
Ewentualnie wrzuciła głosówki że pare razy podniósł na nią głos xD #!$%@? sugerowanie że takie rzeczy się nie dzieją w prawie każdym związku jak to z głosówek.


@KochanekAdmina: Ja nie jestem jakimś wielkim wyjadaczem jeżeli chodzi o związki, zgodzę się z tobą, że kłótnie to jest normalna sprawa, ale tam oprócz podniesionego głosu jest też szarpanie jej po pijaku i oplucie. Takie rzeczy nie dzieją się w każdym związku i na
  • Odpowiedz