Wpis z mikrobloga

@Saddog: nie wiem jaki zawód ale ogułem taka w której przełożonym jest dynamiczna julka która miesiąc wcześniej uzyskała dyplom studiów magisterskich z zarządzania polem namiotowym
  • Odpowiedz
@Saddog: najbardziej poniżającą pracą dla faceta jest wszelkiego typu praca fizyczna typu robota na magazynie lub na produkcji. Nie jest to moja opinia bo uważam, że żadna praca nie hańbi, ale z własnego doświadczenia pracy w ww miejscach i z interakcji z innymi osobami uważam, że pracownicy fizyczni na najniższych stanowiskach są najbardziej pogardzani w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
  • 3
@Saddog: Powtarzam: dla dojrzałego faceta Odpowiadam: praca w sklepie spożywczym jako magazynier, wykładacz towaru za najniższą krajową + ok 400 premii. I nie przez miesiąc, pół roku, ale przez cztery lata. To może robić tylko totalny #przegryw
Pomijając powyższe, hańbi przebywanie z samymi babami(przekrój rożny, ale raczej typowe p0lki, mało lasek na których można zawiesić wzrok) i ewentualnie, w moim przypadku z współpracownikiem facetem(singlem), który tylko simpił do koleżanek. A to
  • Odpowiedz
  • 0
@nietoperze20: Pogardzani słusznie, bo większość (ale nie znów tak ogromna, zdarza się dużo wyjątków) to bezmózgi, o podstawowych potrzebach. Faceci: piłka nożna, chlanie, ruchanie, motoryzacja, prymitywna polityka. Baby: obgadywanie, wszystko co modne i co psiapsiółkom się podoba, bachory, gotowanie(akurat dobra rzecz), Facebooki i Instagramy.
Ja nie chcę być kojarzony z takim typem ludzi, a jestem i będę bo przegrałem życie, przegrałem edukacje(choć przeczytałem wiele książek, ale za samo czytanie nie płacą).
  • Odpowiedz
@Saddog: bycie bezrobotnym pasożytem. No chyba, że jesteś milionerem i cię na to stać, ale jak jesteś na czyimś utrzymaniu, to zasługuje się wtedy na pogardę.
  • Odpowiedz
@Saddog: Nieważne, jaka praca ważne, aby były z pracy pieniądze, aby się utrzymać na jakiś fajnym poziomie i traktować pracę jako „dodatek”, bo i tak nigdy nie będziesz bogaty. xd
  • Odpowiedz