Wpis z mikrobloga

Gram w grę i się zachwycam. A Plague Tale ma szansę trafić do grona moich ulubionych. Odnoszę wrażenie, że nie otrzymała adekwatnego rozgłosu. Jak zobaczyłem ascetyczną okładkę gry i grafikę 3D to w pierwszej kolejności pomyślałem, że znowu jakieś niedoświadczone studio porywa się na zrobienie pompatycznej gry wszechczasów. Z braku innych opcji jednak zainstalowałem i gra porwała mnie w każdym aspekcie.

Jeśli ktoś nie grał to powiem, że to grzech ciężki. Do 28. września na Epicu dwie części do nabycia w świetnej cenie 100 zł, co warto wykorzystać.

#gry #epicgames
Logytaze - Gram w grę i się zachwycam. A Plague Tale ma szansę trafić do grona moich ...

źródło: A Plague Tale Requiem Screenshot 2023.09.25 - 16.44.26.91

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Logytaze: grałem tylko w 1 część póki co, spodobało mi się, platyna wpadła. Na dwójeczkę czekałem aż wydadzą patch z unlockiem 60 FPS, już od dawna kupione pudełko na PS5 i czeka na swoją kolej. Coś czuję, ze też platyna wleci.
  • Odpowiedz
Do 28. września na Epicu dwie części do nabycia w świetnej cenie 100 zł, co warto wykorzystać.


@Logytaze: Już wolałbym spiracić niż kupić coś ponownie na epicu. Kilka lat od premiery, a oni nic nie zrobili z launcherem. Działa jak g---o. Nie polecam.
  • Odpowiedz
@Logytaze: Zgadzam się, mnie też urzekła niesamowicie. Grafika bardzo ładna, umiejscowienie akcji i cała historia świetna, ale to oprawa audio i dubbing zrobił na mnie chyba największe wrażenie. Druga część o dziwo podobała mi się jeszcze bardziej od pierwszej.
Cały soundtrack to jest absolutne mistrzostwo:
Krs90 - @Logytaze: Zgadzam się, mnie też urzekła niesamowicie. Grafika bardzo ładna, ...
  • Odpowiedz