Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy ktoś ma jakąś wiedze na temat Osiedla na Zdrowiu? Wydaje się być ok, ale znalazłem taką stronkę z opiniami i już nie jest tak kolorowo: https://pewnylokal.pl/sprawdz-dewelopera/deweloper/wan-sa-opinie/osiedle-na-zdrowiu/5848

Przy okazji chciałbym zapytać, czy może macie jakieś inwestycje do polecenia? Oczywiście chodzi o kredyt 2%. Interesują mnie dwa pokoje, najlepiej na ostatnim piętrze. Chce kupić coś co będzie do oddania za maks pół roku, ale jest trochę dramat na rynku

#nieruchomosci #lodz



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
Pewny lokal to przy każdym deweloperze ma takie "opinie". Nigdy nie podają szczegółów a piszą w taki sposób żeby zachęcać do swoich odbiorów. A tak naprawdę na jednym osiedlu w bliźniaczych mieszkaniach często będziesz miał inne usterki. Natomiast co do tego konkretnego dewelopera to nie znam. W tamtych okolicach to chyba jeszcze Srebrzyńska Park jest? Deweloper podobno ok tylko nabudowali tyle że zrobiło się tam niezłe getto.
  • Odpowiedz
W tamtych okolicach to chyba jeszcze Srebrzyńska Park jest?


@MonsterKill: nie, to inna okolica. to osiedle na zdrowiu jest na zdrowiu tylko z nazwy, bo tak naprawdę to jest na brusie. to osiedle to takie biedaosiedle, wygląda jak koszary wojskowe xD
affairz - >W tamtych okolicach to chyba jeszcze Srebrzyńska Park jest?

@MonsterKill:...

źródło: Parking-1

Pobierz
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @affairz Nie wiem, czy wiesz, ale większość inwestycji w niskiej zabudowie tak wygląda. Zresztą tak jak napisałem jeszcze nie podjąłem decyzji, ale jest po prostu źle. Ofert jak na lekarstwo i widmo wzrostu cen nie pomaga, bo średnio mi pasuje podejmowanie decyzji w pośpiechu

@MonsterKill po części masz rację, ale z tego co zauważyłem to są developerzy, którzy mają naprawdę sporo negatywnych opinii i o
  • Odpowiedz