Wpis z mikrobloga

Pytanie do chłopów
Jaka część ubioru, makijażu czy fryzury (chodzi o tak zwany styl) wam najbardziej nie odpowiada/przeszkadza/wręcz wyklucza kobietę z bycia obiektem waszych zainteresowań?
Wiem że na wykopie #!$%@?łapy kiedyś były takim czymś, ale czy one naprawdę są aż tak złe? Mnie się co prawda średnio podobają ale nie myślę o nich jak o czymś ohydnym.
Anyway, zapraszam do dyskusji

Btw: cechy typu nadwaga, brzydki ryj, krzywe zęby czy płaska dupa to nie jest część ubioru, makijażu czy fryzury

#niebieskiepaski #pytaniedoniebieskichpaskow #moda #makijaz
Pobierz szzzzzz - Pytanie do chłopów
Jaka część ubioru, makijażu czy fryzury (chodzi o tak zw...
źródło: temp_file4688088469047275374
  • 15
@szzzzzz: ja osobiście w ogóle nie lubię za bardzo makijażu. Jak dziewczyna troszeczkę podkreśli oczy to już wystarczy. Nawet jak ma niedoskonałości na twarzy, to ja wolę ją taką, a nie zatapetowaną, sztuczną.
Fryzura? osobiście nie podobają mi się wygolone boki. Są kobiety, które naprawdę dobrze wyglądają w krótkich włosach, ale krótkich, nie wygolonych gdzieś do zera.
@RopuchYtong no mogę się zgodzić dosłownie ze wszystkim co napisałeś. Szczególnie jeśli chodzi o zakrywanie trądziku, niestety zwykle to wygląda gorzej niż przed nałożeniem makijażu. Już lepiej zostawić to wszystko w spokoju.
Wygolone boki z czegoś edgy, z czegoś co mogło wyglądać dobrze u niektórych osób zrobiły się ultrakaryńskie
@szzzzzz: Kaszkiet u kobiet, zwlaszcza skorzany z lancuszkiem to moj osobisty dyskwalifikator.
Przesadny makijaz z brwiami dosztukowanymi i samoopalacz na pomaranczowo
Trzecie to wszelkie buty z odslonietymi scisnietymi, stloczonymi, wystajacymi I polrzywionymi palcami u stop
Tez troche anty MK, CK, LV itp ale to uprzedzenie, bo czesto te rzeczy sa ok ale charakter nosicielki wpisuje sie w pewien stereotyp