Wpis z mikrobloga

Kiedy pisałem, że Polacy mają wizję narodu idealnego, gdzie nie może być absolutnie żadnej skazy, wyzywani mnie od debili i zdrajcy. A przecież film Zielona Granica to udowadnia XD.
I nie mówię tutaj już tyle o pogranicznikach, co o tym wyciu "jak tak można" XD
Tak, też jestem za tym, by blokować migracje nielegalną, zresztą nawet legalna jest dla mnie dyskusyjna. Co nie zmienia faktu, że jak się popiera takie stanowisko, to służby które to wykonują nie zawsze są idealistyczne i nie zawsze grają dobrych wyników. Czasami po prostu nawet łamie się prawo, jak z push-beckami. Po cholerę się z nimi męczyć, jak można ich 100 m cofnąć. Najlepsze jest to, że tej idealnej wizji bronią ludzie, ktorzy zaraz w drugim zdaniu zazwyczaj piszą: "#!$%@?ć tych migrantów na zbity ryj, jeszcze powinni im kopa w dupę dać". Czyli nawołują do tego, o co się część pograniczników oskarża XD
#!$%@? ludzie, przestańcie udawać i grać idealnych i idealny kraj.
Najlepsze filmy wojenne to zazwyczaj takie, gdzie USA samo jechało po sobie o swoich żołnierzach. U nas minimalna krytyka i już kompleksy, że skaza na wizerunku.
No i #!$%@?, przecież nie chcecie tutaj obcych, myślicie że im lizaki rozdaja na granicy?
Już nie mówiąc o tym, że ten film wcale nie jest taki 0-1.
Niby każdy wielki patriota #!$%@? teksty w stylu: mam w dupie opinie innych, zwłaszcza zgniłej UE. A potem od razu kompleksy, bo co sobie ludzie pomyślą XD

#film #zielonagranica #polska
  • 14
  • Odpowiedz
  • 15
@text: No i zajebiście powiedziane. Polać Ci. Ja nie rozumiem tego fenomeny co sie teraz odpieprza. Ludzie coś robią na przekór nawet sie nie zastanawiając. Kto o zdrowych zmysłach chce żeby przez granice przechodzili obcy bez żadnej kontroli?
  • Odpowiedz
Najlepsze filmy wojenne to zazwyczaj takie, gdzie USA samo jechało po sobie o swoich żołnierzach. U nas minimalna krytyka i już kompleksy, że skaza na wizerunku.


@text: Może dlatego że to jest aktualna sytuacja ? A nie jakieś stare sytuacje ? Dodatkowo film wypuszczono typowo przed wyborami, przez reżysera który mówił że głosuje na Koalicję Obywatelską, oraz finansowany przez urząd Warszawy. Paradoks tego wszystkiego jest że KO najeżdża na Pis
  • Odpowiedz
Czasami po prostu nawet łamie się prawo, jak z push-beckami. Po cholerę się z nimi męczyć, jak można ich 100 m cofnąć.


@text: i tu jest właśnie moment gdy twoja piękna neutralna narracja wywraca się i nabierasz kolorków
  • Odpowiedz
@text to nie jest jakieś typowo polskie zachowanie, tylko poprostu ludzka natura, odcinanie się od swoich błędów i ich ukrywanie.
Spojrz przykładowo na Niemców, tam też pojawiają się takie wizje narodu idealnego. To nie Niemcy, tylko naziści zabijali podczas IIWŚ. To nie były niemieckie tylko polskie obozy śmierci.
Nie mówiąc już o Rosji, która na bagnetach i karabinach niesie wyzwolenie uciskanym narodom. Nawet nie wiesz ze jesteś uciskany a oni Ciebie
  • Odpowiedz
#!$%@? ludzie, przestańcie udawać i grać idealnych i idealny kraj.


@text: Przecież idealny kraj to taki kraj w którym się jedzie ostro z bandą barbarzyńców najeżdżających granicę. I tak traktujemy ich zbyt łagodnie
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@lentilek:
A widziałeś film, że #!$%@?, że film jest pro imigracyjny? XD
Co do tego, tego, że filmy krytykujące wojny w USA robi się po fakcie, to na mój gust USA zawsze jest przy jakimś konflikcie.
Tak czy inaczej, rozumiem że boisz się tego, że taki film jest skaza na narodzie idealnym?
Ale nie powinniście być z tego dumni, że pokazuje się, że Polska #!$%@? migrantów? Może nie przyjadą jak to się rozniesie XD
Bo wygląda na to, że się
  • Odpowiedz
@text: Gdzie napisałem że film jest pro migracyjny?
Napisałem że stanowisko KO było żeby ich wpuszczać ich politycy szaleli przy granicy, film nagrany przez Holland która mówiła że głosuje tylko na KO, film sponsorowany przez urząd Wawy czyli de facto KO. Od tygodnia czy dwóch KO najeżdża na Pis za nielegalne wizy, tylko po to żeby zabrać wyborców, a teraz pechowo bo pechowo bo data była ustalana za pewne już dawno przed wybuchem afery wizowej wypuszczają ten film XD I cały mit KO jako broniącej polski przed migrantami upada, a ludzie już zapomnieli o tych ich Politykach i co odwalali pod płotem XD

Tak czy inaczej, rozumiem że boisz się tego, że taki film jest skaza na narodzie idealnym?


Nie jaka skaza na diamencie, ale moim zdaniem nie powinno się ukazywać takich filmów, bo pokazuję Polskę jako naród oprawców i daje to pole do popisu dalszego zakłamywania historii że to Polacy mordowali Żydów a nie
  • Odpowiedz
@lentilek: dokładnie. Ja nie wątpię, że tam się dzieją krzywe akcje i szczerze mówiąc mam to w dupie. Tych typów nie powinno tu być i jak im się krzywda dzieje, to niech siedzą na tej Białorusi i tyle. A filmu ciężko nie nazwać politycznym, skoro jego temat jest aktualny i polityczny.
  • Odpowiedz
@text: to jest niesamowite co prawica robi z tym krajem. Jeszcze trochę i będzie specjalna komisja,która będzie kontrolować filmy przed wypuszczeniem czy aby czegoś złego nie ma tam o Polsce i Polakach. PARANOJA. Reżyser w filmie fabularnym może przedstawić co mu się tylko podoba, a według prawicy MUSI to być pozytywnie o Polsce bo inaczej koniec świata xDDD Prawica uwielbia słuchać jak np Niemcy krytycznie mówią o sobie i swojej
  • Odpowiedz
Najlepsze filmy wojenne to zazwyczaj takie, gdzie USA samo jechało po sobie o swoich żołnierzach.


@text: No no w #!$%@? takich filmów, np szeregowiec Ryan.
  • Odpowiedz