Wpis z mikrobloga

@Nightshift_: podejrzewam, że rozglądanie się Gapy za innymi domami do wynajęcia + to, że Marcinkowo/Gołębnik 2.0 jest na Tharong + rozstanie z Tharong = przeprowadzka Gapy do nowego gołębnika w ciągu paru miesięcy, chyba że Predator wesprze go w utrzymaniu obecnego
@pelt:
@WarwaraBasia tam moga byc rozne scenariusze ale na pewno jest cos o czym Gapa nie mowi a pilnie potrzebuje na to hajsiwka i chyba stad dzisiaj ta kwota 10 000 USD ktora musi niby szybko zebrac.
A nie wiem czy zwrociles uwage kiedys uwage jak Gapa zawiozl kiedys Cukrowa niby do pracy do Tharongu a ten gabinet czy studio wygladal jak normalna sypialnia a nie miejsce gdzie robi sie pazury
@Nightshift_: Zapomniałem dodać, że wyprowadzka Gapy może mieć miejsce najprawdopodobniej równo rok po wynajęciu gołębnika 2.0 wraz z końcem umowy najmu, czyli jeśli. mnie pamięć nie myli w lutym lub marcu 2024.
@Nightshift_ a co gapa tak ciągle Singapur i Singapur? Za dużo razy to powtórzył by nie pomyśleć że coś się tam dzieje. Dziwi mnie trochę że Jeszce 2 3 tyg temu na jakimś lajwie tharong normalnie była j chyba przytulala się do Marcina a Tera już bolec na boku by był? Nw co o tym myslec