Wpis z mikrobloga

#tinder #gownowpis #rozowepaski #randkujzwykopem #randki #niebieskiepaski
największa tajemnica wiary jak dla mnie to w ogóle to w jaki sposób ludzie się schodzą czy łączą w pary. Niby nic nadzwyczajnego ale jak dla mnie czy takich jak ja coś nie do pomyślenia. Bardzo często jak widzę innych chłopaków to się zastanawiam co oni mają czego mi brakuje, co oni robią co mi nawet nie przyjdzie do głowy. Ja w sytuacji gdy poznam jakąś dziewczynę (b. rzadko się to zdarza) to jestem zupełnie niezainteresowany i bierny, nie zagaduję ani nic i to nie dlatego że mi się nie podoba czy coś, tylko boję się że na pewno coś #!$%@?ę, nic z tego nie wyjdzie i tak to po co próbować. Dawniej byłem cholernie nieśmiały i brakowało mi odwagi.
Teraz sam nie wiem, z jednej strony chcę spróbować a z drugiej nie wiem czy jest sens, nie mam o tym z kim pogadać ani kogo się doradzić, relacje z ojcem jak żył fatalne, relacje z mamą średnie. Im bardziej chcę sobie w głowie wszystko poukładać tym większy mam burdel. zatracam się w sobie, poczucie samotności i odrzucenia wysysa ze mnie siły, to wszystko powoduje że czuję się coraz bardziej sparaliżowany w tej sprawie i od jakiegoś czasu żyje na autopilocie, z dnia na dzień ale bez celu ani bez motywacji czy chęci i w ten sposób pętla się zaciska. A to wszystko wpływa na moje zachowanie, na to co robię albo właściwie czego nie robię, na to że całe życie sie izoluje, mam napady agresji, no ogólnie mi już #!$%@?. #!$%@? takie życie
  • 6
Teraz sam nie wiem, z jednej strony chcę spróbować a z drugiej nie wiem czy jest sens

zatracam się w sobie, poczucie samotności i odrzucenia wysysa ze mnie siły

na to że całe życie sie izoluje, mam napady agresji, no ogólnie mi już #!$%@?


@fioletowy11: też przez to przechodziłem, bałem się odrzucenia i tego, że nie dam rady. Po prostu musisz zrozumieć, że nieśmiali faceci nie podobają się większości facetów, niestety
@fioletowy11: Chyba nie ty jedyny masz takie przemyślenia i doświadczenia zapewne wielu tu takich. Właśnie wydaje mi się, że w takich sytuacjach największą role odgrywa strach co was paraliżuje i odbiera całą zabawę czy jak to ująć :D Ja podchodzę do tematu w ten sposób, że warto spróbować wszystkiego(z granicami bez gwałtów itp! xD) nawet jeśli wiesz, że szansa wynosi kilka %%% i pewnie się nie udać warto podjeść do tematu
@lomax211: Ja chyba za dużo myślę. Boję się odrzucenia, albo, że w pewnym momencie powie, że ma chłopaka, albo, że zabraknie mi tematów do rozmowy i będzie cisza itd. Podoba mi się kilka lasek i nie wiem do której startować. Czy próbować do skutku, a może się skupić na jednej (ale na której). Jak będę startował do wielu to wlepią mi łatkę podrywacza itd. A może lepiej wkręcić się do jakiejś
@JakeLockley: Dokładnie ochłoń, przestań ciągle o tym myśleć, analizować 24/7 serioo!! Ale zarywając musisz się z tym liczyć i na pewno Cie to nie ominie tak już jest musisz to przyjąć na luzie i nie brać do głowy na zasadzie jestem #!$%@? czy coś bo każdy jest to co dla jednego/jednej będzie normalne inny uzna za dziwne kwestia dopasowania z tego powodu patusy mają laski i Ci z wyższym ilorazem inteligencji
największa tajemnica wiary jak dla mnie to w ogóle to w jaki sposób ludzie się schodzą czy łączą w pary.


@fioletowy11: Normalnie. Jak laska chce się z Tobą połączyć w parę to będziecie parą, jak laska nie chce to nie będziecie.