Wpis z mikrobloga

Sytuacja typu tinderparty

Swipe w prawo, poznaje typa. Z mordy nawet przystępny, nie jakiś gosling czy coś, ale wydaje się spoko. Krotkie #!$%@? typu co tam, gosciu pyta czym się zajmuje, jakie mam wykształcenie. Odpowiadam, ze jako asystentka w gabinecie stomatologicznym, zrobilam zawod i poszłam do roboty.
Gosciu litania, ze wykształcenie jest wazne, pyta o studia i czy nie lepiej mieć wyższe i się rozwijać xD Ja do niego, ze nie mam już ochoty na studia

W pewnym momencie pytam czym koles się zajmuje, on ze student asp, nie pracuje, bo nie ma czasu xD Kurtyna

Rynek świń nadal beznadziejny

#tinder #logikaniebieskichpaskow #praca #zwiazki #tinderawka #bezbek
  • 74
  • Odpowiedz
Z mordy nawet przystępny

nie pracuje, bo nie ma czasu


@Ferrel: Teraz co druga mówi, że jest niezależna finansowo, to nie powinien wam przeszkadzać przystojny nierób.
  • Odpowiedz
@Ferrel: No w sumie jak nie studiowałas to co możesz powiedzieć o tym ile to czasu zajmuje w jego przypadku i czy faktycznie ma możliwość na stałe pracować?
Teraz pracując 200-220h w miesiącu mam więcej czasu dla siebie niż na drugim roku studiów, gdzie pracowałem na trochę mniej niż pół etatu. Mniej więcej od 4-5 semestru szło dopiero sensownie pracować cały rok i ciągnąć studia jednocześnie, a i tak normalnie w
  • Odpowiedz
@Ferrel:
Ja kasuję z miejsca kobiety bez wykształcenia, bo mam do tego prawo.
Chcesz negować wartość wykształcenia wyższego, twoja rzecz, tylko dziwnym trafem ludzie tutaj ani nigdzie indziej jakoś się nie kwapią do tego aby opisać jakie prace wykonują ze swoim "super" średnim wykształceniem.
A, już wiem - ekspedientka w sklepie, magazynier, kelnerka, zakładam, że coś w ten deseń.
  • Odpowiedz