Wpis z mikrobloga

Sytuacja typu tinderparty

Swipe w prawo, poznaje typa. Z mordy nawet przystępny, nie jakiś gosling czy coś, ale wydaje się spoko. Krotkie #!$%@? typu co tam, gosciu pyta czym się zajmuje, jakie mam wykształcenie. Odpowiadam, ze jako asystentka w gabinecie stomatologicznym, zrobilam zawod i poszłam do roboty.
Gosciu litania, ze wykształcenie jest wazne, pyta o studia i czy nie lepiej mieć wyższe i się rozwijać xD Ja do niego, ze nie mam już ochoty na studia

W pewnym momencie pytam czym koles się zajmuje, on ze student asp, nie pracuje, bo nie ma czasu xD Kurtyna

Rynek świń nadal beznadziejny

#tinder #logikaniebieskichpaskow #praca #zwiazki #tinderawka #bezbek
  • 74
  • Odpowiedz
@NosaczPolak2: +1, ja np. nigdy nie wziąłbym baby co jest kasjerką w żabce/biedronce/croppie - jak z taką osobą można wiązać przyszłość? Nie kupisz z taką mieszkania/domu bo jeszcze ta patusiara Ci obniży zdolność kredytową, wakacje to musisz jej postawić, bo jej z najniższą krajową po prostu nie stać. Porozmawiać nie ma o czym, bo całe dnie obsługuje #!$%@? meneli. Jak można planować posiadanie dziecka z taką osobą? Każdy normalny człowiek
  • Odpowiedz
@Ferrel: nie pytałaś z czego żyje? Może sprzedaje obrazki czy inne rękodzieło za kilka k miesięcznie i wtedy się zgadza że jest bezrobotny.
  • Odpowiedz
@Ferrel: mi też prawniczka, która zarabia moja dniówkę próbowała wmawiać, że zrobile. Życiowy błąd że rzucilem studia. W sumie zakladam firmę i pewnie pod jej kątem będę planował fakultet, ale co się nasłuchałem to moje. Nie było 4tej randki if you know...
  • Odpowiedz
@Ferrel: No niestety doświadczyłaś czegoś czego faceci doświadczają regularnie ( ͡º ͜ʖ͡º) czyli typ gada z laską, ta mu robi pogadankę, ze czemu nie ma wyższego wykształcenia albo czemu ma tylko licencjat a nie ma magistra itp. :D a jak przychodzi co do czego to się okazuje, ze on zarabia 15k i ma stabilna robotę, a ona siedzi na kasie w H&M
  • Odpowiedz
  • 8
@NosaczPolak2: mam skończony licencjat, po prostu nie pracuje w zawodzie, bo mi nie odpowiadał i nie kontynuowałam magisterki ;) Na studiach pracowałam i się uczyłam, prawie trzydziestoletni chłop, który tłumaczy się nauka n tego typu kierunku to zart
  • Odpowiedz
  • 33
@lukiboss: a Ty serio myślisz, ze ludzie po gownianych kierunkach nie pracują na kasie za najnizsza krajowa? XD W tych czasach skończenie byle jakich studiów nic nie wnosi
  • Odpowiedz
@Ferrel: papier zawsze lepiej mieć niż nie mieć. Mój stary w wieku 45 lat musiał zaocznie studia robić, żeby móc awansować - myślisz że mu się #!$%@? chciało? Musiał to zrobił, tak to by siedział na jednym stanowisku do końca życia.
  • Odpowiedz
@Ferrel: dobrze rozumiem że ze wszystkich gości na tinderze mających w opisie posiadanie własnej firmy, pracę w IT, studia na sensownym kierunku, sportowców, grafików, managerów, prawników i lekarzy, wybrałaś do rozmowy akurat typa, który nie miał żadnej kluczowej informacji w swoim opisie, tylko dlatego że "z mordy nawet przystępny" i śmiesz mówić, że rynek świń jest beznadziejny? XD

Może jednak zastanów się jakie masz priorytety, bo z takim podejściem zostaniesz
  • Odpowiedz