Wpis z mikrobloga

@rol89: co za bzdura xD. Robisz sobie zestaw powiedzmy trzech rzeczy które lubisz i które możesz jeść na zmianę, do tego nawet głupie marynaty pozwalają na nieskończenie wiele konfiguracji i eksperymetnów. Tak naprawdę zakupy robi się mniej wiecej ciągle takie same, chyba, ze chcesz spróbować czegoś co odbiega od normy, no i każdy kto już mieszka sam to szacuje ile i jakiego jedzenia na np. tydzień potrzebuje, a jak nie to,
@rol89 Na śniadanie i kolacje to jeszcze luz bo różne wariacje kanapek, jajek itp. to się nie nudzą a można je robić z losowych rzeczy. Najgorsze to są obiady wymagające w cholere czadu na zaplanowanie, zakupy i gotowanie a później posprzątanie kuchni po wszystkim.
@rol89 idealny mem dla osób z adhd, autyzmem itp. Fiksacje typu ten sam posiłek przez pół roku są zajebiste, a potem jest moment gdzie powstaje chaos i człowiek nic nie je bo nie ta struktura xd
@rol89 Spróbuj użyć ChatGPT z jakimś promptem typu: "podaj 10 pomysłów na obiad" + dodajesz mu styl dania, ewentualnie składniki, które masz i chcesz wykorzystać. Możesz potem wybrany rozwinąć o przepis, a nawet rozplanować obiady na cały tydzień i przygotować do tego listę zakupów. Future is now.
@rol89 myślę, że 99% ludzi chciałoby aby najtrudniejsza rzeczą w ich dorosłym życiu było wymyślenie co zrobić na śniadanie, obiad i kolacje.
Chociaż czasami jest to trudne bo trzeba coś jeść a stan konta mówi że nie trzeba...
@Jagoo przecie nie wysłałem zgłoszenia. Po prostu trafiłem na twój komentarz jedząc niezdrową kolację bo tylko taka struktura mi odpowiadała. A tych zdrowych przekąsek na takie sytuacje nadal nie wypracowałem xd