Wpis z mikrobloga

@Detharon: Tego ze zdjęcia nie znam i moge powiedziec tylko tyle ze ma zabawna nazwe. W Gdańsku jest jeden kebab kraftowy, który próbowałem i imo jest zdecydowanie lepszy niż w zwykłych budach. Lepsza buła, lepsze mięso i lepsze warzywa. Gdybym miał w okolicy, jadłbym tylko w takim, ale niestety jest oddalony więc zwykłe kebsy nie są znowu takie niedobre zeby poświęcać dużo czasu na dojazd po lepszy.
ogólnie Kauflandy lubią się z budkami gastronomicznymi i przy większości które znam w różnych miejscach w Polsce takie stoją


@cycu12: stoją i padają jedna po drugiej w moment. u mnie były już budki z kurczakiem z rożna, burgery a teraz od 3ech miesięcy zamknięta budka BAFRA KEBAB, bo też padła błyskawicznie.
Czasem zaglądam co się w mojej rodzinnej wsi dzieje na FB i myślałem, że z krzesła spadnę jak przeczytałem KRAFTOWE MIĘSO +3zł do kebaba z fotą itd. w jedynej budzie z kebabem w tej miejscowości xD.
Mi się kraftowe kojarzy tylko z przepłacaniem i jakimś hipsterem brodaczem w czarnych rękawicach. A jak food truck to jeszcze z syfem xD