Wpis z mikrobloga

@Kumpel19: W kacapistanie najważniejsze są paliwa kopalne. To dzięki nim elita rosji żyje na wysokim poziomie. Do ich wydobycia i transportu wystarczy garstka obywateli i specjalistów z zagranicy. Reszta społeczeństwa putinowi do niczego nie jest potrzebna. No ale okazało się, że na wojnie można ich użyć jako mięsa armatniego chroniącego interesy skorumpowanego reżimu. Putin się cieszy bo prawie 30 latach swoich rządów znalazł zastosowanie dla gadającego bydła dla niepoznaki nazywanego współobywatelami
@morgiel: tu nie chodzi o polityków, tylko o twój dom, majątek i rodzinę. Jeśli większość ludzi nie będzie chciała bronić swojego interesu ani chcieć się tego nauczyć to po co tworzyć to państwo?

Pamiętaj, że wszędzie poza granicami będziesz tylko imigrantem, nie będziesz u siebie. Wolność ma swoje dobre strony ale wystawia ludziom rachunek w postaci właśnie przymusu jej obrony. Nasi dziadkowie dali radę i nie dali dupy, dzięki temu możesz
@Aquamen Mordo, ale wiesz, że nie wszyscy mają takie same wartości?
Dla kogoś wartością jest patriotyzm i walka o swój kraj, a dla kogoś wartością jest własne życie i nie bycie frajerem w rękach polityków.
Jeśli chcesz - idź i walcz. Jeśli chcesz - uciekaj. Ale nie staraj się wmawiać ludziom, że tylko obrona własnego kraju jest jedynym dobrym wyjściem dla każdego.
A tak wracając do obrony kraju - zobacz najczęściej jak
@GwachQar: no ja ci tłumacze, że jak masz gacie pełne i boisz się i swoje życie bardziej niż i życia bliskich to już w tej chwili podnieś ręce do góry. Słabi ludzie i tak się odsieją. Wilk nie będzie pytał co bardziej cenisz. Jednym kęsem cię weźmie. Liczy się tylko siła.
@Aquamen: ok przekonałeś mnie to teraz przekonaj Obajtków, Landlordów, januszy biznesu i innych największych beneficjentów obecnego systemu żeby nie płacili łapówek i zamiast #!$%@?ć na zachód z dumą zaciągnęli się na pierwszą linie frontu walczyć za "wolność" no śmiało przekonaj na pewno sie z tym zgodzą ( ͡° ͜ʖ ͡°) wtedy będę mógł siedzieć na tyłach
@morgiel: z firm które znam, i ich właścicieli większość zadeklarowała pomoc wojsku w razie W. Udostępnienie hal itp. mieszkam nieopodal dużego węzła kolejowego więc teren strategiczny. To już ogromny wkład od Januszy biznesu moim zdaniem. Obajtki i inni nie będą mieli wyboru bo to właśnie doktryna NATO zakłada pozostanie w kraju elit i taką też postawę przyjęła Ukraina. Nawet jakby chcieli uciecto wątpię, że USA by im na to pozwoliły, a
@Aquamen

no ja ci tłumacze, że jak masz gacie pełne i boisz się i swoje życie bardziej niż i życia bliskich to już w tej chwili podnieś ręce do góry. Słabi ludzie i tak się odsieją. Wilk nie będzie pytał co bardziej cenisz. Jednym kęsem cię weźmie. Liczy się tylko siła.


A powiedz no - Wszystkie trepy w woju mają problemy z czytaniem jak Ty? Bo nadal nie odpisujesz na to co
@Aquamen: nie wiem mam dać medal tym pszedciembiorcom że dadzą armii korzystać ze swojego majątku i będą grzać dupe przez całą wojne z dala od frontu po daniu łapówy? a ja w tym czasie zdechnę w okopie żeby oni po wojnie znowu mogli na tym majątku zarabiać? XDDD no faktycznie dziękuje wam panowie biznesmeni za waszą służbę bardzo jestem wam wdzięczny za wasz wkład we WSPÓLNĄ sprawę kto wie może ci