Wpis z mikrobloga

Jak ktoś z powodu filmu Holland zagłosuje na PiS, to jest skrajnym debilem.
8 lat upokorzeń, 8 lat złodziejstwa, 8 lat nepotyzmu, 8 lat gdzie nie było kwartału bez afery na grube miliony, 8 lat opluwania narodu Polskiego przez #tvpis i codziennego sączenia jadu. Całkowita kompromitacja polityki zagranicznej, rozwalona policja, rozwalona prokuratura, rozwalona ochrona zdrowia.

#polityka #bekazpisu
  • 55
Jak ktoś z powodu filmu Holland zagłosuje na PiS, to jest skrajnym debilem.

@mango2018: a jak ktoś zagłosuje na PiS z powodu 800+, "darmowych" autostrad czy 14 emerytury to nie jest skrajnym debilem?

1. Ludzie to są skrajni debile. To byli skrajni debile. To będą skrajni debile. Witamy na planecie ziemia
2. Film Agnieszki Holland wydatnie pomógł pisowi. Być może dał im trzecią kadencje. Takich skrajnych, topornych propagandówek nie wypuszcza się
@Ivan_Sekal: serio myślisz, że uznam to za jakikolwiek dowód? Pytam się, dlaczego PIS nie dopuści tam dziennikarzy i organizacji pozarządowych, aby można było zobaczyć jak to wygląda? Przecież straż graniczna jest święta i nie ma nic do ukrycia.
Jak ktoś z powodu filmu Holland zagłosuje na PiS, to jest skrajnym debilem.


@mango2018: Przecież to nie o to chodzi. Mało kto z jednego powodu zmienia głos, problem w tym, że "afera" umacnia twardy elektorat oraz dodatkowo go mobilizuje.

Było już wiele badań na ten temat. PiS ma powiedzmy około 30-32% twardego elektoratu, który zawsze za nimi zagłosuje bez względu na to, co się aktualnie dzieje. Ponadto ma około 8% ludzi
@Serghio:
W większości się zgodzę, natomiast zastanawia mnie, czemu PO jest tak słabo zdyscyplinowane i nie ma tam kogoś, kto będzie analizować aktualną sytuację i pilnował, żeby gówno nie wybiło przed wyborami.
Czasami mam wrażenie, że ludzie z PO kompletnie nie rozumieją nastrojów społeczeństwa i wydaje się jakby pochodzili z "innej planety"