Wpis z mikrobloga

Jak ktoś z powodu filmu Holland zagłosuje na PiS, to jest skrajnym debilem.
8 lat upokorzeń, 8 lat złodziejstwa, 8 lat nepotyzmu, 8 lat gdzie nie było kwartału bez afery na grube miliony, 8 lat opluwania narodu Polskiego przez #tvpis i codziennego sączenia jadu. Całkowita kompromitacja polityki zagranicznej, rozwalona policja, rozwalona prokuratura, rozwalona ochrona zdrowia.

#polityka #bekazpisu
  • 55
Każdy, kto głosuje na PiS, jest skrajnym debilem, niezależnie od okoliczności.


@pomarancza3000: Nie przesadzałbym, jeśli ktoś należy do wąskiej grupy będącej beneficjentami nepotyzmu i afer, to będzie to zrozumiałe. Albo jak ktoś jest bezdzietnym emerytem lub nieprzejmującym się losem swoich dzieci.
rzeczy które można napisać zarówno o pisie jak i po


@ps0lak: albo jesteś d3bilem albo w ogóle nie interesujesz się polityką. Za PO budżet się kupy trzymał, dlugi były zaciągane na normalnych warunkach a bezrobocie non stop spadało

Tymczasem mamy kraj w którym z państwowej telewizji za dotacją 3mld zrobili sobie kampanie wyborczą
@mango2018: PiS często zyskiwał poparcie gdy stawał jako obrońca przed "antypolakami". Przypomnę, że parę lat temu niektórzy wykopki popierali PiS(także ci którzy na nich nie głosowali) bo "skoro niemcy/opozycja/lewactwo/komuniści ich krytykują to znaczy że mamy dobry rząd". Wiadomo jaka jest reakcja PiSu na ten film więc ci niezdecydowani mogą zagłosować na tych co będą "bronić przed antypolakami"
@mango2018: szczerze, pisu nienawidze bardziej od KO moze o 1 procent, ale nigdy nie bylo az tak polskiej kampanii jak teraz, gdzie PO to akurat popiera. Ja jednak nie chce skonczyc jak ukraina. Na zlosc KO odgryze sobie reke ale ch.j tam. Jestem takze antyreligijny jak cos, wiec z pisem jedyne co mnie laczy to chyba to ze oddychamy tym samym powietrzem.
@mango2018: https://wiadomosci.onet.pl/kraj/donald-tusk-zakpil-z-pis-podobno-w-kinie-pojawily-sieno-wiecie/6c0xtfz o Jachiora https://wykop.pl/link/7221579/jachira-z-koalicji-obywatelskiej-zrownala-obrone-granicy-z-mordem-w-jedwabnem wyciagnij z tego wnioski. Tusk nie odnosi sie do karygodnego przedstawienia polskich slużb. Tylko probuje sie wybic na tej sytuacji. Nie przekonuj mnie prosze do KO, znam troche historie, znam troche glebsze afery niz to co media nam pokazuja. Uwierz, pis czy KO to dla mnie bez wiekszej roznicy, jeden i drudzy wbili nam noz w plecy.
@mango2018: jak ja słysze PIS PO jedno zło to wiem, że mam doczynienia albo z debilem albo z przepranym mózgiem bo inaczej tego wytłumaczyć się nie da. To smutne, że większość osób z prawem wyborczym nie zna nawet podstaw ekonomii, tego jak się to wszystko kręci żeby sam Janusz się bogacił wraz z rozwojem gospodarki. I porównywanie jak było za peło ciężko z pieniędzmi, zapominając o globalnym kryzysie z 2008 i