Wpis z mikrobloga

Jak ktoś z powodu filmu Holland zagłosuje na PiS, to jest skrajnym debilem.
8 lat upokorzeń, 8 lat złodziejstwa, 8 lat nepotyzmu, 8 lat gdzie nie było kwartału bez afery na grube miliony, 8 lat opluwania narodu Polskiego przez #tvpis i codziennego sączenia jadu. Całkowita kompromitacja polityki zagranicznej, rozwalona policja, rozwalona prokuratura, rozwalona ochrona zdrowia.

#polityka #bekazpisu
  • 55
  • Odpowiedz
@Kuciniak Wczoraj "przechszciłem" się na kofiarza, to mogę już oficjalnie cisnąć bekę z jakiegoś filma "Smoleńsk" (w sumie wcześniej też to robiłem) jak i z "V kolumny" aka "Zielona Granica";)
  • Odpowiedz
@mango2018: Bo część z tych nastrojów podziela również PiS, a dla PO jakakolwiek zgoda z PiS w jakimś temacie byłaby zbyt dużą ujmą. Trzeba pamiętać, że oni też mają swój żelazny elektorat, który jest wrażliwy na takie potencjalne zagrywki. Jakąś nadzieję dawała pomoc Ukrainie, gdzie rzeczywiście można było odnieść wrażenie, że wszyscy mówią jednym głosem.

A z innej beczki, powiem więcej, pewnie to fantasy, ale czasami mi przez myśl przechodzi, że
  • Odpowiedz
  • 2
@mango2018 Szczerze, to nie sądzę, by było sporo takich osób. Ludzie w tym kraju są już dość mocno spolaryzowani i usadowieni w poglądach, jeden film Holland raczej niewiele zmienia.
  • Odpowiedz
@KotBojowy Naprawdę szanuję. PO kiedyś naprawdę było dobrą partią, teraz jest dla mnie trochę nijaka i za bardzo pro feministyczna, w momencie kiedy już nie ma jakieś specjalnej dyskryminacji kobiet a wręcz następuje dyskryminacja mężczyzn, ale ogólnie spoko. Zawsze lepsze PO niż PiS;)
  • Odpowiedz
Jak ktoś z powodu filmu Holland zagłosuje na PiS, to jest skrajnym debilem.


@mango2018: nikt chyba tego nie podważa, ale mówisz to w kraju gdzie dwie kadencje rządzi PiS. Oczywiście, że znajdzie się grupa dzbanów dla których to będzie argument, nikt nigdy i nigdzie nie twierdził, że uzasadniony
  • Odpowiedz
@Serghio: Cieszy mnie że ludzie to rozumieją. Jeszcze nie jest aż tak źle…
Suma summarum: Ludzie powinni politykę traktować chłodno i rachunkowo. Każdy podryg emocji to tylko paliwo dla ludzi polityki.

Ale to już zadanie następnego pokolenia.
  • Odpowiedz