Wpis z mikrobloga

Oficjalnie przejmuję ten tag ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli jakiś mirek z Wro będzie chciał pograć w piłe to niech pisze pod tym tagiem.


#wroclawpilkanozna
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Daldek: Swoją drogą mam nadzieję, że nie będzie krzyczeć, że nie mam kondycji i nie umiem w to grać bo ostatni raz grałem chyba w liceum jak nie w gimbazie a to bylo przynajmniej 6 lat temu xD?
  • Odpowiedz
@Wojt_ASR: i tak jestem nominalnym obrońcą. Nie musze dużo biegać, moge w---------ć piłkę na maxa przed siebie i mogę kopać ko nogach niczym pepe, a w tym jestem dobry xD
  • Odpowiedz
Teraz gram na bramce xd


@Wojt_ASR: ja nie umiem się rzucać i puszczałem zawsze szmaty więc nauczyli się, że ja stoje na obronie, bo tam najmniej można popsuć xD
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: Drewno. Rasiak w skali Rasiaka. Coś tam umiem grać w sumie, ale bez szału. Gdyby było inaczej to bym nie szukał ludzi do drużyny na wykopie tylko od razu w jakieś wyższej lidze na playarenie :d
  • Odpowiedz
@madry_i_mieciutki: No to już masz z kim :D Ja grałem 2 lata z kumplami w futsal raz w tygodniu + jakieś orliki raz czy dwa razy w weekendy i to wszystko. Wcześniej zawsze mnie stawiali na bramie bo byłem słaby :c A jak w końcu zacząłem ogarniać jakoś grę w polu to spodobało mi się bronienie, pograłem trochę i przeprowadziłem się do Wro. I jak na złość od tego czasu
  • Odpowiedz