Wpis z mikrobloga

W Psycho-Passie dziwił mnie jeden szczegół - o ile sposób trzymania Dominatora (ręce przed siebie, lekko zgięte w łokciach, pistolet pośrodku twarzy na wysokości oczu) był oddany dość prawidłowo, to główna bohaterka Akane miała dziwnie rozkraczoną postawę, z tymi łydkami do zewnątrz.

Próbowałem to nawet naśladować na stanowisku strzeleckim czy z nogami na pedałach (jak nikt nie patrzył ( ͡~ ͜ʖ ͡°), ale takie ułożenie jest strasznie niepraktyczne i niewygodne.

Może i ta poza jest seksowna dla szarej anime dziewczynki z biura...ale jednak jakoś dobrze znana postawa zasadnicza "na baczność", z piętami do wewnątrz, stopami na ukos i palcami na zewnątrz, i wyprowadzona z niej postawa półfrontalna - jest nieporównywalnie stabilniejsza.


#piekloperfekcjonistow #psychopass #strzelectwo #rozkminyzdupy #animedyskusja
wygolonylibek-97 - W Psycho-Passie dziwił mnie jeden szczegół - o ile sposób trzymani...

źródło: temp_file833440928424614507

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: to moda z azji, musisz tak stać żeby była przerwa między nogami skutki uboczne schodzą na dalszy plan
ja kiedyś usiadłam jak postać z anime ze skrzyżowanymi łydkami do tyłu to myślałam że mi będą operacje kolana robić godzinę później ale wygląda zajebiście
  • Odpowiedz
@tobaccotobacco : akurat to była tam taka Nipponia za sto lat...gdzie chyba nawet ci niektórzy gangsterzy nie nosili XD ale broń palna myśliwska przetrwała jako zabawka dla elit + skitrane egzemplarze...niemniej jednak pobieżny trening + "reszty dowiesz się na ulicy" to bardzo amerykańskie podejście do kadr policyjnych
  • Odpowiedz
@SarahC no nie wiem, ja tam nie chciałbym tak ani strzelać nawet z czegoś o niewielkim odrzucie, ani spaść z rowerka, ani nic...można sobie kuhde naprawdę rozsunąć stawy w kolanach, powyłamywać kulasy na własne życzenie ()
  • Odpowiedz
W Psycho-Passie dziwił mnie jeden szczegół - o ile sposób trzymania Dominatora (ręce przed siebie, lekko zgięte w łokciach, pistolet pośrodku twarzy na wysokości oczu) był oddany dość prawidłowo, to główna bohaterka Akane miała dziwnie rozkraczoną postawę, z tymi łydkami do zewnątrz.


@wygolony_libek-97: Mordo to jest anime a nie serial dokumentalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
btw przez ciebie muszę zrewatchować "Upotte!!", bo to była jedna z pierwszych serii anime, które obejrzałem po długiej przerwie jakoś w okolicach 2012-2013 i nic z tego nie pamiętam poza tym że laski były broniami, tak jak dziś są statkami w "Azur Lane" itd., choć oceniłem wtedy na 5 co dla mnie, tym bardziej wtedy, było oceną niską, ale myślę że przez te lata nabrałem tolerancji, zrozumienia i ogólnego know how by
  • Odpowiedz
@tamagotchi : ładna postać będzie wyglądać ładnie i bez takiej pozy jakby była jakąś tańczącą striptizerką choć w sumie te żeńskie postacie, skoro jakimś cudem zachowują tą smukłość i młodość...to może i mają kolana P O T Ę Ż N E niczym biegaczka Faith w Mirror's Edge

(może też genotyp anime jest stworzony pod jakichś utajonych pedozoofili ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@guest to jest taka Snajperska Wintowka -98 ( ͡~ ͜ʖ ͡°) w rasiji epoki jelcynowskiej, pomimo przeogromnych problemów z wydolnością gospodarki i budżetu...w pierwszych latach poradzieckich opracowano sporo nowatorskich konstrukcji strzeleckich, które mogą być szerzej nieznane, ale stosowane tam gdzie cyrylica sięga
  • Odpowiedz