Wpis z mikrobloga

Od kiedy zacząłem czytać prawdę o relacjach damsko-męskich (na reddice to się zaczęło) przestałem winić siebie za to, że jestem wrażliwy i mam dobry charakter. Że to nie są cechy negatywne jak kobiety próbują nam wmówić. Że ja jestem ok, to feminizm jest zły. To on przeistoczył się z ruchu praw kobiet w potwora niszczącego związki i pozytywne wartości. Cieszę się, że jest grupa ludzi, którzy mnie rozumieją i walczą z tym złem.

A sprawa z gwałcicielem z pracy już całkiem otworzyła mi oczy na to co tu się dzieje naprawdę. Ile ten świat jest warty...
#przegryw #blackpill
  • 23
@LostHoldenCaulfield: Od kiedy to w kapitalizmie nie moze byc dotacji? To co ty tu rozumiesz przez 'zasady' kapitalizmu to sa postulaty rynkowych fundamentalistow takich jak Mises, ktorym sie marzy(la) ultraliberalna utopia i panstwo-minimum. Tylko, ze czegos takiego nigdy nie bylo i nigdy nie bedzie. Ta wizja ma niewiele wspolnego z rzeczywistym kapitalizmem, ktory istnieje na swiecie od kilkuset lat. Kapitalizm nie rowna sie wolny rynek. Zreszta rynek rzadko kiedy moze byc
@LostHoldenCaulfield: Rozumiem, ze chodzi ci o jakis wielki kryzys. To nic nowego w historii kapitalizmu. Wystarczy przypomniec 1929r. No ale pewnie zaraz sie dowiem, ze kryzysy wystepuja tylko w socjalizmie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla rynkowych fundamentalistow zaden kapitalizm nie bedzie nigdy wystarczajaco 'wolnorynkowy', a wine za wszystko co zle zawsze zwala na panstwo, bo tak wynika z ultraliberalnych dogmatow.