Wpis z mikrobloga

Trzymajcie mnie bo nie wytrzymam. Spermiarz oferuje merola za 800k wzamian za wzgledy samicy a do tego ta samica jeszcze ma innego purchlaka z poprzedniego zwiazku. Ludzie gdzie ja zyje. Wyobrazacie sobie odwrotna sytuacje? Ze to jakas swinia za wami lata i w zamian za wasza atencje i zwiazek oferuje wam merola za 800k. Wam, ktorzy calymi dniami nagrywacie jakies gowno na tik toka i jest to wasze jedyne zyciowe zajecie? Ja pyerdole co tu sie wyprawia na tym swiecie. I ty chcesz jeden z drugim jakas dupe sobie znalezc majac gowno pensje i zyjac na jakiejs stancji w 10 osob jak jakies kury? Przeciez to przecietny miras jak widzi co sie dzieje na tym swinskim rynku to nic tylko palnac sobie w leb xD
#p0lka #przegryw #blackpill #redpill #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #szarpankizzyciem #seks
  • 12
I ty chcesz jeden z drugim jakas dupe sobie znalezc majac gowno pensje i zyjac na jakiejs stancji w 10 osob jak jakies kury?


@kamil-tika: ale gdzie tu sprzeczność? O tym na świętych tagach ciągle się mówi, że chłop może oferować dziewczynom prezenty za 800k, ale miłości i pożądania nie da się kupić, dlatego wyśmiewa się redpillowców, którzy gadają coś o grindowaniu zasobów. Jak znajdujesz i wyrywasz dziewczynę to często nawet
@Bananek2: femoidy bardzo szybko o takie rzeczy wypytuja. Baaa to sa jedne z pierwszych pytan zeby w ogole przejsc do kolejnego etapu wiec tu nie ma nawet mowy o czyms takim jak rozkochanie w sobie dupy i stworzeniu jakiejs przewagi. Nie masz kasy, dobrej roboty, mieszkania, dobrego wyksztalcenia w skrocie nie rokujesz zeby pasozyt mial cie z czego obdoic to elooo szukam dalej. Zadnej przewagi swoja osobowoscia nie zrobisz bo cie