Wpis z mikrobloga

#psychiatria #przegryw #gownowpis #depresja #zaburzeniaosobowosci #praca #pracabaza
Hej,
Mam depresje i stany lekowe. Obecnie pracuje zdalnie w gowno pracy ktora niszczy mnie. Czy przy konsultacji jest szansa, zeby psychiatra wystawil l4 musze sie pozbierac i zmienic prace - nie moge zostac bez pieniedzy na zycie. Jak to wyglada w praktyce? Powiem, ze praca w call center zabija mnie totalnie.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TechPriest: Chcialbym sie spelniac i pracujac z komputerami to za mlodego byla moja zajawka. Niestety jak dopadla mnie depresja, nerwica i stany lekowe. Upadam coraz nizej i tylko leki mnie utrzymują. Musze miec troche czasu na to aby znalezc nową pracę a wiem, ze tutaj obecnie to zgnije calkowicie.
  • Odpowiedz
@mateuszdinozaur: do tych zawodów raczej nie potrzeba papierka, ewentualnie jakieś kursy. Studia się przydadzą jak chcesz iść w programowanie do jakiegoś korpo, aczkolwiek same studia mało przygotowują do pierwszej pracy.
  • Odpowiedz
@mateuszdinozaur: bierz L4, ja tak leciałem prawie pół roku i szukałem w tym czasie roboty. Teraz chyba zmniejszyli że 3 miesiące bez kontroli można siedzieć. A sama kontrola to też idzie walić w c---a. Helpdesk niech będzie Twoim kierunkiem, ja od tego zaczynałem 4 lata temu, a obecnie 16k B2B i gra gitara.
  • Odpowiedz