Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@sorek: hehe konfiarze naprawdę wierzą, ze pis to po, a po to pis niezłe jesteście urobieni xD konf to banda szurow, zamordystów i ruskich onuc. A memcen to śmieszny typek z tiktoka dla dojrzałych ludzi wiec z tych 10 procent to się powinien cieszyć xd

Oho Tusk niemiec, widzę propaganda z tvp mocno wchodzi. Eh z konfiarzami gadać o polityce to jak w szachy z psem grać.
Dobrze, ze są takie
ze pis to po


@NLatifundium: ja to wiedziałem zanim Konfederacja powstała xD Dokładnie gdy wyjechałem za PO w 2013 i potem pamiętam że PiS robił dokładnie to samo. Wystarczy popatrzeć na głosowania - PiS i PO mają większość zgodność niż Konfederacja z PiS lub PO :) Ja się skupiam na faktach a nie na propagandzie TVN :)

ruskich onuc


@NLatifundium: i co? I mieli racje co do Ukraińców xD i
@sorek: tak tak, a pis to po, torysi to laburzysci, demokraci to republikanie, wolność to niewola ignorancja to siła. Stare sztuczki, mam nadzieje ze sam w to nie wierzysz.
Ja głosuję na KO i wszystkich do tego zachęcam. Pozdro
@NLatifundium: nie istnieje? Przecież na stronie WEF był film gdzie otwarcie o tym mówili - troche mnie śmieszy, że są ludzie co go ignorują xD Dopiero uwierzycie jak w TVN powiedzą :P
@NLatifundium: A to teraz już w pełni rozumiem, dlaczego macie odmienną narrację co do Potężnej Konfederacji. Bo rozumiem, że osoby spod skrzydła Jego-Ekscelencji, Wybitnego Myśliciela i Jeszcze Lepszego Polityka, Jarosława Króla Jedynego Państwa Polsko-Kaczyńskiego, wyzywają Potężną Konfederację od niemieckich kooperantów, zaś faceciki, którzy walczą w imię cipeczki od Herr Tuska wyzywają Potężną Konfederację od rosyjskich kooperantów. Ale jazda, teraz wszystko się klei. Czyli w sumie dowiodłeś, że PiS = PO, skoro