Wpis z mikrobloga

Salve Mireczki i Mirabelki!

Dzisiaj zabieramy Was do stolicy Włoch! Znajdziecie miejsca do zobaczenia, na których zoabczenia potrzeba ok 2-3 dni. To taki "Rzym w pigułce". Ale uwaga! Nadchodzi nowe!

Rzym - jak dobrze zaplanować zwiedzanie stolicy Włoch

Od lat związani jesteśmy z Rzymem, jeszcze zanim wylądowaliśmy na Malcie, mieliśmy okazję kilkadziesiąt razy wyjeżdżać do Rzymu, a jedno z nas nawet przez parę miesięcy tam mieszkać i studiować. Tak zrodziła się nasza miłość do Wiecznego Miasta, do którego wracamy kilka razy do roku każdego roku. Nie ukrywamy – dużym ułatwieniem jest bogata siatka połączeń lotniczych do Rzymu bardzo dobrych cenach.

Tak też po latach rzymskich wędrówek zrodził się pomysł na RZYMBOOK, czyli interaktywny przewodnik po Rzymie.
O co chodzi z RzymBookiem? Mozecie sprawdzić TUTAJ.

A na solidną zajawke po wiecznym mieście zaglądnijcie do znaleziska i wykopcie, jeśli Wam się podoba.

Rzym - jak dobrze zaplanować zwiedzanie stolicy Włoch

#rudeiczarne #wlochy #rzym #europa #podroze #podrozujzwykopem #zainteresowania #zwiedzajzwykopem #ciekawostki #fotografia

Zapraszamy do śledzenia hashtagu #rudeiczarne, jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi publikacjami.
rudeiczarne - Salve Mireczki i Mirabelki!

Dzisiaj zabieramy Was do stolicy Włoch! Zn...

źródło: rzym-co-zobaczyc-atrakcje-24-scaled

Pobierz

Jakie są Twoja doświadczenia z Rzymem?

  • Nigdy nie byłam / nie byłem 60.2% (1214)
  • Byłam / Byłem tylko raz 28.4% (572)
  • Byłam / Byłem 2-3 razy 7.5% (152)
  • Byłam / Byłem wiele razy 3.9% (78)

Oddanych głosów: 2016

  • 36
@rudeiczarne: jeździłem stopem i pocigamj po Europie. Przyjechaliśmy na Termini o 23 i nie mogliśmy nigdzie znaleźć noclegu woec wbilismy się klatkę jakieś kamienicy. Po rozeznaniu okazało się że z klatki jest wyjście na dach gdzie jest troche miejsca na karimaty. W lipcu w nocy jest tak ciepło że nie potrzebowaliśmy śpiworów i namiotów. Idealna noc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szkoda że mikroblogu nie można zakopać za spam. Ani nie robocie nic pożytecznego ani odkrywczego. Nie dostaniecie walidacji i lajeczków za wycieczkę która może odbyć każda próżna osoba z nadmiarem czasu i pieniędzy.
Uwaga, life hack. W kazdą pierwszą niedzielę miesiąca wejścia do muzeów państwowych są darmowe. Zalecane wykupic rezerwacje miejsca online ( 1€) na kilka dni przed bo wejścia do niektórych miejsc są limitowane, a i kolejki do kas są ogromne. Jak coś się zmieniło, niech mnie ktoś poprawi :)