Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Na tinderze po długich poszukiwaniach znalazłem w końcu chętną laskę na spotkania sponsorowane w rozsądnych dla mnie pieniądzach. Tylko jest jeden mały problem. W grę wchodzą tylko hotele a właściwie to jeden hotel bo to dosyć małe miasteczko <100k z kiepską ofertą noclegową. I teraz rodzą się następujące pytania:

1) Czy można tak zameldować się np. o 16 i wymeldować o 19? (przecież nie będę sam siedział tam przez całą noc).

2) Laska nie jest pełnoletnia co wyszło dopiero po tygodniu pisania. Faktycznie wygląda młodo ale te 16 ma skończone więc legit (jeszcze ma mi to potwierdzić na spotkaniu legitką żeby nie było przypału). Tylko boję się że meldując się w hotelu poproszą też ją o dowód osobisty. Będę wyglądał raczej sporo starzej od niej więc obsługa może podejrzewać o co chodzi. A jak to zgłoszą gdzieś i będzie wtopa?

3) Wyczytałem na necie że takie oferowanie pieniędzy za seks niepełnoletniej osobie może być karane ale umówiliśmy się że absolutnie nikomu o tym nie powie bo i po co miałaby to robić i ujawniać że jest jakby nie patrzeć prostytutką. Tylko boje się że ona zacznie za tą kasę obkupywać się w jakieś nowe ciuchy, smartfony jak to kobiety lubią robić i jak ją starzy przycisną to wyda się kto jej płaci. Ale w zasadzie ma tylko mojego fejkowego facebooka więc chyba nie powinienem się przejmować?

PS Nie odpuszczę sobie jej bo za długo szukałem i nie mam ochoty tracić więcej czasu a w okolicy nie ma "normalnych" div. Znaczy są ale stare i brzydkie.

#tinder #badoo #seks #niebieskiepaski #divy #divyzwykopem #sponsorowanie #sponsoring



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 21
  • Odpowiedz
Ale w zasadzie ma tylko mojego fejkowego facebooka więc chyba nie powinienem się przejmować?


@mirko_anonim: hotel też na fejkowy dowód wynajmiesz? Nie martw się, jak będzie trzeba to cię znajdą
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Przyznaj sie, że ma 13lat i boisz się że sie wyda. Gdyby wszystko było ok to byś ją stuknął i po temacie.

Ciekawe czy jak piszesz z anonimowego konta to zrobią Ci wjazd na chate, ale to chyba nie problem ustalić IP.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Możesz się wymeldować o którejkolwiek godzinie chcesz. Skoro płacisz za noc to obsługi to nie obchodzi ile czasu tam spędzisz.

Zameldować też się możesz sam, a potem powiedzieć młodej gdzie ma iść i na które piętro.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 7
Anonim (nie OP): Przecież zdajesz klucze i tyle cie widzieli skoro zapłaciłeś za jeden pobyt. Ktoś zmusza abyś został fizycznie na noc?

Branie małolat na granicy legalności to proszenie się tylko o kłopoty, bo prorok będzie to inaczej widział jak małolata nagada głupot.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 12
Anonim (nie OP): Do OPa:
Ty jesteś normalny? Małolatke chcesz ciągnąć po hotelach i jej płacić za seks?
Wierze w te 16, chociaż może tylko nam ściemniasz i ma 14, ale założmy że ma 16.
Pakujesz się w ogromne problemy.
Ile Ty masz lat? Ogarnij sobie pełnoletnią, im starsza tym mniejsze problemy będziesz miał.

Twoje najmniejsze problemy z tą nastolatką będą takie:

1) w hotelu jakkolwiek to zrobisz, to na 100%
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: lepiej się upewnij najpierw czy ona faktycznie istnieje a nie jakaś podpucha i potem spotkanko w miejscu publicznym i szantażyk. Bo takie układy z niepełnoletnimi niestety podchodzą pod kodeks. Nie ważne że ma 16 czy 17 czy nawet 18 za kilka dni. Także ostrożnie z tym.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): Obys nie skonczyl jak typ z mojego miasta, tez byl #!$%@? sprytny XD a potem slawny na cale miasto Ludzie go wystalkowali, porobili mu foty, wieszali je na slupach i sie wyhustal . Lasia nie miala zadnej latki prostytutki bo uznali ze zmanipulowana, bez znaczenia ze miala 16 lat

  • Odpowiedz
@mirko_anonim: facet w miastach są już apartamenty na booking bez konieczności rozmowy z kimkolwiek na nowych osiedlach są drzwi na pin. Fajna sprawa jak masz jakąś mężatkę która się obawia .
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @oonn32

Jak nie on to znajdzie innego


No to niech znajdzie innego frajera. To inny będzie frajerem, a nie OP. Nas tutaj zapytał OP, więc o jego przypadku dyskutujemy. Jak on chce popełnić tak wielki błąd, to mu odradzamy.
Generalnie samo to, że napisał że chce zapłacić za ciało 16-latki, już sprawia że praktycznie nikt go tutaj nie szanuje, stracił szacunek u wszystkich, samym tym pisaniem. Może się
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Sam korzystałem wiele razy z seksu za pieniądze. Były to bardzo młode dziewczyny: 22-23 lata. Nie mam z tym problemu.

Ale proponować dziecku seks za pieniądze? 16-latka to dziecko. Nóż się w kieszeni otwiera. 100% normalnych facetów właśnie tak zareaguje jak się dowiedzą, że ktoś proponował pieniądze za ciało ich 16-letniej koleżanki, kuzynki, sąsiadki czy córki znajomego.

A na pewno to się wyda, bo ta 16-latka na pewno
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja mając np. 20 lat i kręcąc z 16 normalnie miałbym opory iść do hotelu, a gdzie tu jeszcze płacić i szopki robić.
Raczej normalny człowiek oczekuje rozkręcania się w temacie, pieszczot, pocałunków i całej otoczki rozciągniętej w czasie. Co to za frajda jak małolata wypnie 4 litery, byle dać zamoczyć za kasę? Żadnej relacji i zaangażowania na poważnie, tylko zapłacenie za tak naprawdę zwalenie konia jej tyłkiem.
  • Odpowiedz