Wpis z mikrobloga

No tak średnio, bo Koroluk nigdzie nie pisał, że to jego fetysz. Można mieć poglądy na jakąś rzecz nawet jak się jej nie robi.


@R187: Koraluk to w ogóle mem sam w sobie, jak go zaczęli cisnąć na tt o tym, że popiera nekrofilię to ładne fikołki wywijał, wiecie to żart tak naprawdę, a poza tym to ma schizofrenię XD
Nighthuntero - >No tak średnio, bo Koroluk nigdzie nie pisał, że to jego fetysz. Możn...

źródło: krr

Pobierz
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: ale co w nim zabawnego? koroluk na pokaz chce wszystkim innym zakazać współżycia z własną matką, a sam to robi i został na tym przyłapany? bo przecież w tej całej sytuacji nie chodzi o to że propagandysta konfy pałuje wiplera, a o to że chce tego zakazać wszystkim innym, a przyłapany na tym wali fikołki do jakich nawet niektórzy członkowie partii którą reprezentuje nie są zdolni
  • Odpowiedz
przyłapany na tym wali fikołki


@Deska_o0: wiem i to było dla mnie śmieszne i żenujące ze strony Sommera.
Natomiast tutaj komentarz też mnie rozśmieszył. Czy każdy mem musi być dla Ciebie ścisły i zgodny z prawdą? Zwykłe zabawne nawiązanie do słynnego tekstu Koroluka o kazirodztwie, jak w typowym memie
  • Odpowiedz
to tylko zabawny komentarz w internecie a nie głos merytorycznej debaty publicznej czy jakaś desperacka próba ratowania wizerunku.


@Deska_o0: przeczytaj jeszcze raz to zdanie, napisałem coś przeciwnego. Chyba że ten Tonny Chin to jakiś działacz konfederacji to może masz rację.
Tyle w temacie, polecam więcej luzu nawet kiedy żarty dotyczą Twojej opcji politycznej.
  • Odpowiedz
Zaorane xD


@RepublikaFederalnaNiemiec: Słownik Ci źle podpowiedział - "zesrane" bardziej pasuje.
Jeszcze się Sommer broni, ze to ABW mu zainstalowało zakładkę w czasie ataku hakerskiego.
ABW. Zainstalowało zakładkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz