Wpis z mikrobloga

Czy uważacie, że nauczyciel jest przegrywem?

Mówię tylko o przedmiotach ścisłych - matematyka, fizyka, informatyka. Jak ktoś jest polonistą z wykształcenia albo kulturoznawcą to i tak zostając nauczycielem złapał Boga za nogi.

Tyle lat nauki ciężkich dziedzin, żeby zarabiać 4200 na rękę u szczytu kariery... Przecież ktoś kto jest zdolny żeby ukończyć studia magisterskie na kierunku matematyka, fizyka czy informatyka ma również umysł który poradzi sobie z większością dobrze płatnych prac umysłowych. Dlaczego informatyk z wykształcenia zamiast zostać np. #programista25k na zdalnej idzie użerać się z dzieciakami za 4200? Przecież to jest nielogiczne... Więcej chyba nawet w helpdesku dają na początek.

W dwudziestoleciu międzywojennym i zaraz po wojnie profesja belfra uchodziła za prestiżową. Nauczyciele byli szanowani w społeczeństwie i uchodzili za inteligencję i klasę średnią. Natomiast w realiach dzisiejszego rynku pracy ktoś taki jest jak dla mnie zwykła pierdołą która marnuje swój potencjał.

#pytanie #kiciochpyta #przegryw #robpill #pracbaza #logikaniebieskichpaskow #szkola #licbaza #gimbaza #
BlackpillRAW - Czy uważacie, że nauczyciel jest przegrywem? 

Mówię tylko o przedmiot...

źródło: Zrzut ekranu (70)

Pobierz

Czy nauczyciele przedmiotów ścisłych to zawodowi nieudacznicy?

  • TAK 73.3% (162)
  • NIE 26.7% (59)

Oddanych głosów: 221

  • 18
@BlackpillRAW: u mnie w szkole informatyk to był jakiś stary cap co umiał tylko odpalić worda i jakiś taki program do przesyłania plików (nie można było przekopiować na dysk sieciowy tylko trzeba było używać tego gówna). Jak ktoś zrobił na komputerze coś innego albo był jakiś niestandardowy problem (np. komuś nie działał word) to nie wiedział co z tym zrobić, robił się cały czerwony na mordzie i krzyczał że on zna
idzie użerać się z dzieciakami za 4200


@BlackpillRAW: Z tego co słyszę od koleżanek mame (była nauczycielka) to właśnie nie idą- te pozycje są obsadzone w większości przez starsze kobiety którym już nie chce się zmieniać roboty (no i często mają bogatych mężów po innych kierunkach) a nowi kandydaci to kompletne ułomy, w dodatku szybko zmieniają zawód bo się orientują jaki syf jest w szkołach.
@BlackpillRAW: Bo nauczyciel to jest szanowany spolecznie ZAWOD. Jak jestes nauczycielem to jestes kims w zyciu i masz na to papiery - wszyscy cie szanuja, a taki programista to takie nic. Kazdy moze zostac. Nie to co nauczyciel.

#pdk ( ͡º ͜ʖ͡º)
@BlackpillRAW: az mi przypomniales mojego nauczyciela informatyki. Cos tam umial, bo swiezo po studiach, no ale pewnie nie za wiele, bo by nie zostal nauczycielem ( ͡° ͜ʖ ͡°) W kazdym razie nie byl przystojny ani wysoki, ani bogaty, ani nawet jakos wygadany, ze to zonke mial 10/10. Wszyscy w klasie sie zastanawialismy jak to jest mozliwe
Mówię tylko o przedmiotach ścisłych - matematyka, fizyka, informatyka.


@BlackpillRAW: Ja pierdykam! Czy wy myślicie, że nauczycielami informatyki są osoby, które kończyły studia techniczne? To może jakieś wyjątki! 99% nauczycieli informatyki to po studiach pedagogicznych co porobili online podyplomówki z informatyki. A jak się takie podyplomówki kończy to można sobie wyobrazić (ja wiem ;) ).

Miałem znajomego nauczyciela od muzyki co właśnie zrobił taką podyplomówkę i... współczuję jego uczniom.

Przecież ktoś