Wpis z mikrobloga

@fullversion: Biorąc pod uwagę, jak miasto rozorało teraz okolice mostów i jakie są korki, gdy Kibice na Wisłę jadą…rzesza kibiców z krakoskiego Wiślackiego Południa może faktycznie miałaby szybciej do Myślenic XDD wiadomo, że nie bliżej, ale szybciej
@fullversion: TYLKO CZEKAŁEM NA TO, AŻ TO POWIESZ XDDDD Niestety TWARDE DANE zmiatają prymitywną i nieudolną propagandę parchów z powierzchni ziemi — otóż południe Krakowa stanowi najliczniejszą grupę fanów Wielkiej Wisły z Krakowa, a biorąc pod uwagę, że domki w Dębnikach, Borku czy Wróblowicach raczej nie wyciągnęłyby takich liczb, to oznacza, że spora część pochodzi skąd? Ano z bardziej zagęszczonych miejsc, czyli Kurdawnowa, Bieżanowa, Płaszowa, a także Woli i Prokocimia (TAAAAK,
Brn1129 - @fullversion: TYLKO CZEKAŁEM NA TO, AŻ TO POWIESZ XDDDD Niestety TWARDE DAN...

źródło: image

Pobierz
otóż południe Krakowa stanowi najliczniejszą grupę fanów Wielkiej Wisły


@Brn1129: to fajnie macie, że najliczniejsza grupa jest #!$%@? warta xD doczytałem do tego zdania, reszte w #!$%@? mam patałachu:

otóż południe Krakowa stanowi najliczniejszą grupę fanów Wielkiej Wisły z Krakowa


i do grafiki: 45% z KRK. xD to południe sobie wsadź gdzieś. Kiedyś bieżanów był mocny i sam bieżanów, więcej wart niż całe obecne wasze południe, kasztanie
@fullversion: Co w tym śmiesznego? Nawet jak z craxy procentowo macie więcej (bo w sumie kto by chciał wam kibicować xD), to w liczbach bezpośrednich i tak jest was mniej.
Zresztą, rozmowa uja z butem tu się robi, idź się pobawić nożami z kolegami z podwórka, tylko sobie rąk nie utnijcie przypadkiem.
@fullversion: Sharkany między sobą x lat temu w swoich chorych narkotykowych biznesach. Dobrze, że to już przeszłość i ich miejsce zajęli cywilizowani kibice, może z paroma wyjątkami.
A graf 'nożownicy cracovia' wisiał całkiem niedawno, myślę, że doskonale wiesz gdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na szczęście służby miejskie nie tolerują takiego brzydkiego syfu na ścianach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do "zasad", sprzętu i
@Brn1129: xD na przy arce? :D weź paziu bo to było x lat temu i chodziło o coś innego niż kluby. I to w KRK nAWet nei bytło. A ten dzieciak był taki posrany, że nie był w stanie słowa z siebie wydobyć, a co dopiero tak skomplikowanego na przygłupów z rejmonta. Zresztą pijany jestem i nie wiem co mówię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nożownicy w Cracovi