Wpis z mikrobloga

Wyłączcie aktualizację po ostatniej działającej wersji jaką macie i będzie wam hulał póki nie zmienią albo nie przepną API. Plusy - dalej działa, minusy - nie jest rozwijany ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@johnymielony69 może dlatego, że mamy 2023 i nikt nie używa tego gówna tylko normalnego meska? Obecnie nowy telefon kosztuje 1000-1500 zł i wszystkie aplikacje działają znakomicie, nikt nie musi się bawić w jakiejś "lekkie" aplikacje xD
  • Odpowiedz
@zielony_goblin niektórzy po prostu lubią prosty komunikator, a nie jakieś uciążliwe syfy. Nie chodzi tylko o wydajność.

Pomijam fakt, że MESSENGER to gowniana aplikacja , bo jej optymalizacja jest straszna. Na iPhone 14 Pro czasem łapie przycinki, a na komputerze z i7 11gen., 32gb RAM, rtx3070 (wiem nie ma nic do tego, ale chodzi o pokazanie) potrafi zamulić przy wysyłce plików, zdjęć czy nawet ma problemy z odświeżaniem w tle.
  • Odpowiedz
@zielony_goblin ciężko nie używać jeśli się korzysta z niej do pracy, rodziny i znajomych. Nie ma alternatywy (zaraz ktoś się zleci i powie, że jest Telegram/signal - w moim przypadku jakieś 5% osób, z którymi mam kontakt z tego korzysta).

Facebook ubija wiele projektów, a Lite zapewne zostało ubite, bo nie ma sensu prowadzić dwie takie same aplikacje, z czego jedna przynosi zysk xD
  • Odpowiedz
widocznie za mało mogli zobaczyć


@kajak98: XDDD widocznie za mało znasz się na aplikacjach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

może dlatego, że mamy 2023 i nikt nie używa tego gówna tylko normalnego meska? Obecnie nowy telefon kosztuje 1000-1500 zł i wszystkie aplikacje działają znakomicie, nikt nie musi się bawić w jakiejś "lekkie" aplikacje xD


@zielony_goblin też mnie to bawi strasznie, a potem przyjdzie taki i powie NA MOIM
  • Odpowiedz