Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zaczynam prace nad moim charakterem, a raczej maską, która zakładam przy ludziach. Rok temu miałam mój ‚prime’, imprezki, mnóstwo znajomych, ludzie generalnie byli mna zafascynowani. Wszystko dzieki UDAWANIU. Z cichej myszki stałam się w #!$%@? charyzmatyczna i intrygująca osoba. Było zajebiscie i generalnie to najlepszy okres w moim życiu. Teraz? Teraz jest #!$%@? tragedia. Niepewność siebie wróciła, jąkam się nawet przy przyjaciołach. generalnie czuje zazenowaniewlasna osoba OBRZYDLISTWO. Wiec pracuje teraz nad poskładaniem mojej drogiej maseczki w całość
musze być
- głośniejsza i pewniejsza siebie
-bardziej grandziose
- otwarta i rozrywkowa (teraz gdy znajomi mnie gdzieś zapraszają, to odmawiam bo wole siedzieć w piwnicy. BEKA.
- bardziej narcystyczna, już to u siebie i tak podejrzewam :3
koniec z tym. pracuje teraz nad tłumieniem emocji, bo to one są u mnie największym problemem. bycie rozemocjonowana, ciepła klucha to najbardziej żałosna rzecz na swiecie. podziękuje.

#rozowepaski #damskiprzegryw #przegryw #redpill #bluepill #narkotykizawszespoko #blackpill #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
@mirko_anonim: za dużo nad tym rozmyślasz. Chcesz iść na imprezkę to idź, wolisz siedzieć w piwnicy to siedź.
Dziewczyna z takimi przemyśleniami nie będzie interesującą osobą na imprezce, bo będzie wszystko analizować.
Chcesz być szczęśliwsza to bądź trochę "głupsza"
Miłej zabawy!
✨️ Autor wpisu (OP): Widzicie. Taka jest różnica między wami, przegrywami, a MNĄ. Ja ogarnelam co trzeba zmienić i wprowadzam w to życie (co wielokrotnie było dla mnie opłacalne) a wy siedzicie i płaczecie. Należy siebie analizować, aby kontrolować swoje zachowania i usuwać te, które mogą odsuwać od was ludzi. Mój prime był zajebisty. Dostawałam prezenty od kolegow, mnóstwo osób do mnie lgnęło i chciało byc w moim otoczeniu. Było z
Anonim (nie OP): Bredzisz, urodziła byś się z benisem to jedyny prezent jaki byś dostała to czekolada od mamy na święta.

Żeby wieść takie życie jakie ty opisujesz teraz to trzeba być co najmniej chadlite chłopem.

A udawanie nic ci nie da na dłuższą metę. Też tak robiłem i fakt udało mi się loszkę wyrwać jako totalny przegryw, ale zaraz wszystko się skończyło jak wyszło na wierzch moje spie#dolenie przez zniszczone
Anonim (nie OP): A druga sprawa jest taka, że jako baba możesz być jakakolwiek z zachowania, a i tak chłop będzie z tobą.
A chłop wystarczy, że nie jest ekstra we etyczny, nie zabawia, nie wymyśla atrakcji, jest smutny, ma jakikolwiek problem ze sobą to różowa go zostawia.


· Akcje: