Wpis z mikrobloga

@ReeceWithouterpoon: >Asmongold
A to ten co żyje w syfie który mógłby konkurować z domkiem drewnianym na Szkolnej 17, który ma #!$%@? problemy zdrowotne jak krwawienie z dziąseł i wycieranie krwi o ścianę, który większość kasy trzepie na oglądaniu ciężkiej pracy innych ludzi i odżywia się jak kompletne gówno?

To już nawet polscy patostreamerzy żyją w lepszych warunkach i lepiej się trzymają niż ten #!$%@?. I przynajmniej jak mają robić coś na
Pobierz supra107 - @ReeceWithouterpoon: >Asmongold
A to ten co żyje w syfie który mógłby konk...
źródło: 1694191045787
@supra107: XDD nie śledzę typa, nie chciało mi się przeklejać og vid Ratatoskra a byłem ciekaw co Asmon miał do powiedzenia bo czasem jest zabawny.
Ale jak kiedyś widziałem jak karczował ogródek kataną to (jako trenującemu szermierzowi) było mi przykro na to patrzeć.
@vulcanitu: I przede wszystkim pasożyty które trzepią kasę na pracy innych. Takie fiutki jak Asmongold czy xQc starają się zgrywać pozory tego że "coś od siebie dodają".

A potem masz takich profesjonalistów jak "komunistę" z LA Hasana Pikera, kuzyna miłośnika końskich fiutów Cenka Uygura, który puści czyjś film na YouTube, pójdzie do innego pokoju trzepać kapucyna i gitara, nic nie musi robić a kasa wskakuje na konto.

Ale, przyjdzie czas i
Pobierz supra107 - @vulcanitu: I przede wszystkim pasożyty które trzepią kasę na pracy innych...
źródło: Sam-Hyde
@supra107: reaktorzy to dziwna kategoria, byli, potem była mega nagonka to kupa poznikała, potem się znowu napojawiali i tera giganty. A o zamiłowaniach cenka, poza negacją rzezi ormian, to nie słyszałem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@vulcanitu: Wyszukaj sobie "cenk uygur horse" to pokaże ci się sporo artykułów na temat jego opinii że zoofilia powinna być legalna. Ot, taka turecka tradycja dojenia ogierów mu się przypomniała i chciałby żeby też tak było w USA. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ReeceWithouterpoon: LowTierGod jest trochę jak DarkSydePhil, na początku zyskali niesławę grając na turniejach bijatyk, będąc kompletnymi łamagami z wybujanym ego, a skończyli na streamowaniu.

Także to nawet nie imersja, czarnuch #!$%@? w jakieś Super Smash Bros, szcza do butelek, a jak go jakiś troll #!$%@? to puszcza kwiecistą wiązankę jak słynne "you should kill yourself now" niczym Rafonix. xD
supra107 - @ReeceWithouterpoon: LowTierGod jest trochę jak DarkSydePhil, na początku ...
@ReeceWithouterpoon: Niektórzy to trochę mało powiedziane. Tam większość jest chora na łeb.

Jak dobrze kojarzę to była taka sytuacja gdzie gościu tak mocno #!$%@?ł w Smasha że został kaleką od ciągłego #!$%@? na kontrolerze Gamecube, i zaprojektował boxowy kontroler żeby móc nadal #!$%@?ć w grę która doprowadziła go do kalectwa.

W sensie że tam ręce już nie te bo wiesz, RSI, carpal tunnel i te sprawy. xD