Wpis z mikrobloga

"Nie mogę znaleźć nikogo ogarniętego, wolę być sama" słyszę od wielu kobiet. Ogarniętego, czyli? "Musi zarabiać powyżej minimalnej krajowej, mieć samochód i własne mieszkanie, codziennie się myć" słyszę

Jako samiec alfa, chad zadam proste pytania:
- (najwazniejsze) jakie masz / miałaś relacje z własnym ojcem
- na jakim poziomie finansowym jesteś?
- czy również posiadasz mieszkanie?
- co jesteś w stanie do związku wnieść?
- jak długo żyłaś w partnerstwie?

W ciemno kota w worku nie biore
Nie biore również samotnych madek500+(zaraz 800+)

#chad #gigachad #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #chwalesie
DupaBeliara666 - "Nie mogę znaleźć nikogo ogarniętego, wolę być sama" słyszę od wielu...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niecodziennyszczon: nie, bo to nie jest odpowiedź.
Ze względów statystycznych to pytanie jest do tzw "księżniczek" porzuconych przez ojca, lub alienowanych od ojca.
W przypadku tej drugiej opcji, czyli "alienowanych" powrót do relacji rodzicielskich jest naturalnym odruchem i szanowanym, bo dziecko już po 15 rz (a nawet wczesniej) samo analizuje pewne sytuacje i wyciaga wnioski.
Bezinteresowny powrót do relacji z ojcem objawia się głównie zerwaniem kontaktu z drugą stroną, czyli
  • Odpowiedz
Jako samiec alfa, chad zadam proste pytania:


@DupaBeliara666: Może #niepopularnaopinia ale jako samiec alfa, chad mogę napisać, że przede wszystkim kobieta nie ma prawa niczego wymagać od nas jako od mężczyzn. To co robimy wobec nich to tylko i wyłącznie nasza dobra wola a nie obowiązek niestety świat stoi na głowie i kręci bączki.
  • Odpowiedz
"Nie mogę znaleźć nikogo ogarniętego, wolę być sama" słyszę od wielu kobiet. Ogarniętego, czyli? "Musi zarabiać powyżej minimalnej krajowej, mieć samochód i własne mieszkanie, codziennie się myć" słyszę


@DupaBeliara666: Dokładnie to samo można powiedzieć o bardzo dużej części o ile nie większości przedstawicielek płci pięknej, wystarczy włączyć sobie jakikolwiek film Pasuta na YouTube. W ogromnym skrócie chcą wszystkiego nie oferują nic i jeszcze mają zajebiste mniemanie osobie
  • Odpowiedz
@budzy: jestem szowinistą!
Ze względów ekonomicznych taniej mi wychodzi kupić interaktywną sex lalke z chin na którą posiada się 5letnią gwarancję i 5letni serwis. Z ekonomicznego i matematycznego pkt. widzenia wychodzi taniej.
Jeśli mam za coś płacić, lub utrzymywać do końca życia, to chyba racjonalnym podejściem jest zweryfikować przedmiot który wybieramy i jaki jest jego podejście do "pana"
  • Odpowiedz
@drakan8: uzyłem i dziwi mnie ilu kukoldów i betabankomatów żyje!
Ty za to użyj wszystkich swoich szarych komórek i zastanów się dlaczego ty będziesz płacił alimenty, a ja od 10 lat nie płacę ani jednego złamanego grosika i nie poniose z tego tytułu żadnych konsekwencji.
Dla ułatwienia podpowiem ci, że wymeldowałem się z p0lski wnioskiem o wyjazd za granicę!
  • Odpowiedz
@DupaBeliara666: Jak będę płacił alimenty to wypatruj końca świata xD "dziwi mnie ilu kukoldów i betabankomatów żyje" <-- tu jest zasadniczy problem, po prostu od czasów II WŚ mamy za spokojne czasy, wiem że to brutalnie brzmi, ale cóż liczb nie oszukasz
  • Odpowiedz
@DupaBeliara666 zakładając, że na pierwszym miejscu w Twojej hierarchii wartości stoi pieniądz, to masz rację. Jednak życie pokazuje, że nie wszystko co warto to się opłaca i odwrotnie również.
  • Odpowiedz