Wpis z mikrobloga

Jakaś laska na insta (infkuencerka tak zwana) "zdiagnozowała" - a raczej napisała swoje jakieś luźne spostrzeżenia w tym temacie - że memcen ma parę objawów że spektrum autyzmu. Oznaczyła go i 5 min później memcen już nie ma konta na insta xD co za przypadek?


Czyżby przypadkiem słodki sekret Sławka się wydał? Oczywiście nie musi nikomu o tym mówić, nawet jeśli to prawda, to jego sprawa w sumie. Ja sam mam ADHD np :p dużo osób jest nieneurotypowych
Jednak chyba w sztabie obliczyli że gdyby to wyszło do szerszej wiadomości to betonowe umysły białych hetero true Polaków tego dźwigną xD szybka zawijka i temat zamiatamy.
Kolejny sukces Sławka. Po rapowej walce teraz rozprawia się podobno z tekturowymi podobiznami przeciwników. W sumie jakby nałożyć na to pryzmat spektrum wiele rzeczy nagle się wyjaśnia.

#bekazkonfederacji #konfederacja #polityka
  • 5
@jadepobiegac: kurde, a ja widziałem w dużej poważnej polskiej stacji telewizyjnej jak zdemaskowali Donalda Tuska że jest niemieckim agentem. Na jednym portalu internetowym czytałem że Kaczyński i Morawiecki są żydami. Janusz Korwin Mikke też jest żydem (Ozjasz Goldberg). A królowa Elżbieta jest (bo ponoć nadal żyje) reptilianinem i potrafi poziomo mrugać oczami
Jakaś laska na insta (infkuencerka tak zwana) "zdiagnozowała" - a raczej napisała swoje jakieś luźne spostrzeżenia w tym temacie - że memcen ma parę objawów że spektrum autyzmu. Oznaczyła go i 5 min później memcen już nie ma konta na insta xD co za przypadek?


@jadepobiegac: kura jakie teorie spiskowe xD