Wpis z mikrobloga

W tamtym roku wymieniałem opony u lokalnego wulkanizatora.
#!$%@?ło go to, że ludzie kupuja opony przez neta tak jak ja i przepłacają, że załatwiłby mi te opony taniej o 200zł.
I jak będę potrzebował jakieś felgi opony to prosto do niego i zrobi taniej niż oferta jaka znalazłem.

Kupiłem nowy samochód i muszę kupić alufelgi na zimę.
Wybrałem dwa interesujące mnie wzory na oponeo jeden komplet za 2000zł drugi za ~2400zł.
Jest sobota, wolne to pojadę do chłopa wesprę lokalnego przedsiębiorce i kupię przez niego.

Pojechałem i oto co wyszło z tej rozmowy:
- naciskał na inny wzór i kolor bo przecież to jeden #!$%@? na zimę i nie ważne że mi się nie podoba
- może mi załatwić te felgi o 50zl drożej niż te na necie
- na allegro mogę sobie je wziąć na raty 0% u niego tylko gotówką z zaliczką 1000zł, realizacja 2-3tygodnie
No i wisienka na torcie
Mogę je mieć o 50zl drożej niż na necie pod warunkiem, że nie chce faktury bo z fakturą +23% xD


Haaaa tfu na takie wspieranie lokalnych przedsiębiorców wlasnymi pieniędzmi niech ich allegro i inne oponeo zajeździ do końca.
#januszebiznesu #januszex #przedsiebiorcy #wlasnybiznes #oponeo #wulkanizacja #motoryzacja #opony #oszukujo
Dziecko_Proboszcza - W tamtym roku wymieniałem opony u lokalnego wulkanizatora.
#!$%@...

źródło: temp_file5429307665368508924

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • 11
@Megasuper Oczywiście że pasowały, tylko Cię w #!$%@? zrobił, ja kupuję części w Intercarsie podając VIN. Nie ma bata aby nie pasowały, dzwoni do mnie mechanik i mówi że to od innego modelu, zaraz zamówi inne, #!$%@?łem się i zabrałem auto gdzie indziej. Oczywiście części pasowały, a on chciał naciągnąć mnie na dodatkowe koszta.
  • Odpowiedz
@Dziecko_Proboszcza mnie oponeo wydymało, sprzedali mi opony których nie mieli i spadaj Pan na drzewo. Zwrot pieniędzy, tabelki się nam #!$%@?ły, dostawy nie będzie elo.

Zajrzałem w niemieckich sklepach internetowych, a tam 550zł/szt już z wysyłką do PL, gdzie Oponeo chciało 650zł a sklep opon 800zł czyli cenę rynkową producenta xD DOT opony taki sam jak deklarował sklep w PL. No i mam MTki, na 5szt ponad 1000zł oszczędności.

Jak widzę reklamę
  • Odpowiedz
@Dziecko_Proboszcza To ja opowiem anegdotkę z innej branży. Był moment, że z Żabek i stacji zniknęły u nas w mieście Yerbaty (firmy Lemon). Napisałem do nich czy oni zerwali umowę z Żabką, bo nie mogę dostać (a mam trochę zajoba na punkcie tego napoju).
Poprosili o podanie przykładowych ulic tych punktów i że sprawdzą, ale ogólnie zapraszają do zakupu na ich stronie.
No super, wchodzę. A tam cena bodajże 7,70 zł (w
  • Odpowiedz
@Dziecko_Proboszcza: miałem podobnie u innego wulkanizatora, kupiłem fajne letnie goodyear efficientgrip 2 suv w cenie za jaką mi proponowali któreś klebery (nie żebym miał coś przeciwko, podobno są spoko). Niby cena za klebery niższa, ale też podali netto i wyszłoby na to samo xD
Na oponeo jeszcze nie miałem okazji kupować, bo zawsze znalazłem gdzieś taniej, i to bieżące roczniki.
  • Odpowiedz