Wpis z mikrobloga

Wasze komentarze pod moimi postami tutaj zainspirowały mnie do tego, żeby sprawdzić, czy firmy sprzedające akcesoria audiovoodoo mogą służyć za pralnie pieniędzy. Dotarłem do danych finansowych kilku takich firm oraz ich danych dotyczących zatrudnienia, co pozwala oszacować to, czy sprzedawanie kabelków zasilających po sto tysięcy złotych to rzeczywiście na tyle lukratywny biznes, że interesuje się nim mafia.

A jeśli podobają się Wam moje materiały, to będę wdzięczny za łapkę w górę, wykop znaleziska, subskrypcję czy inną aktywność. Możecie mnie też wspomóc drobnym napiwkiem, który przeznaczę na adaptację akustyczną.
LINK

#tonskladowy – największe absurdy branży #audiovoodoo
Roszp - Wasze komentarze pod moimi postami tutaj zainspirowały mnie do tego, żeby spr...
  • 2
Prawo nagłówków Betteridge’a – reguła, zgodnie z którą na każdy nagłówek prasowy kończący się znakiem zapytania można odpowiedzieć „nie”. Prawo to zostało nazwane tak od nazwiska Iana Betteridge’a, brytyjskiego dziennikarza piszącego o technice, aczkolwiek ogólna koncepcja prawa jest znacznie starsza. Zjawisko bywa zwane „prawem Davisa” lub „regułą publicystyczną”.